VASARAS RIEPU MONTĀŽA.

Katrs auto vadītājs noteikti zina, ka dažādām sezonām, obligāta arī automašīnas riepu maiņa. Tādēļ, šoferus var iedalīt divās daļās. Daļa autovadītāju savām mašīnām izvēlas likt vissezonas riepas, kas nav jāmaina divas reizes gadā. Bet, otri izvēlas mainīt riepas katru sezonu.

Nav sliktas pieejas šajā jautājumā, galvenais ir sekot tam, lai riepas ir kvalitātīvas kā arī vienmēr jāseko līdzi to nolietojumam kā arī protektora slānim, lai nerastos nepatīkamas situācijas. Tik pat nepieciešama ir arī uzticama servisa apkope, kas auto riepas ne tikai nomainīs un veiks diagnostiku, bet arī konsultēs par piemērotākajiem risinājumiem konkrētai automašīnai un braukšanas paradumiem ikdienā. Uzzini vairāk te!

GALVENIE INDIKATORI RIEPU IEGĀDEI.

Katram mašīnas īpašniekam tiek dota brīva alternatīva tajā, kādas auto riepas likt savam auto – ziemas un vasaras vai vissezonas. Daudziem, it sevišķi jaunajiem autovadītājiem mēdz rasties dažādi jautājumi saistībā ar vissezonas riepām un to īpašībām, kā arī opcijām izvēloties maiņas auto riepas – kādas vislabāk izvēlēties, kādu riepu servisu izvēlētiesun tamlīdzīgi. Galvenā riepu atšķirība ir ķīmiskajā sastāvā, kas paredzēts dažādām gaisa temperatūrām, lai gadalaiku maiņa neieteikmētu braukšanas kvalitāti. Uz slidena un salīdzinoši auksta ceļa seguma ziemas mēnešos, noteikti noderīgas būs ziemas riepas ar radzēm. Ja runājam par vissezonas riepām, tad obligāti jāpiemin, ka šādas riepas nevajadzētu izmantot laikapstākļos, kad gaisa temperatūra ir zem 0 grādiem, kā arī vasarās šādām riepām ātrāk dilst protektora līmenis.

KUR PĀRBAUDĪT RIEPU DISKU STĀVOKLI?
Riepu serviss katrā ziņā nodrošina arī disku servisu un apkopi. Pastāv dažāda veida automašīnu riepu diski un servisā noteikti ieteiks tos, kuri ir vispiemērotāki izvēlētajām riepu veidam. Disku tehniskā apkope ir ļoti būtiska, jo braukšana ar bojātiem diskiem būtiski ietekmē arī automašīnas funkcionalitāti uz ceļa, sākot ar stabilitāti un dinamiku un beidzot pat ar ekonomiskumu, kas daudziem noteikti ir pārsteigums, jo uzskata, ka ekonomiskums tiek noteikts tika pēc iztērētās degvielas daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *