Kas jāzina par tehnisko apsardzi?

Arī ar labām durvīm un uzticamām durvju slēdzenēm nebūs īstenojams pilnībā būt pārliecinātiem par mājokļa drošību. Tomēr, lai pēc iespējas maksimāli paaugstinātu mājvietas drošību, būtu nepieciešama signalizācijas uzstādīšana mājai vai dzīvoklim.

Visas mūsdienīgas ierīces strādā pēc līdzīga principa, tomēr atšķiras tieši pēc ziņu pārraides tipa, sensoru daudzuma un veida, un dažām cita veida funkcijām. Lai saprastu priekš sevis, kas jebkurā konkrētajā gadījumā jau ir labāks, Jums jāsaprot, kādi tieši drošības risinājumi pastāv un kādā veidā tie darbojas.

Ieskaties piedāvājumā – https://eurocash1.lv/privatpersonam/drosibas-risinajumu-uzstadisana-un-tehniska-apkope/

Šodienas drošības risinājumi

Gribat drošāk aizsargāt māju? Šo var veicināt šādi drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība ar īpaši sagatvotiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), vēl ir tehniskā apsardze, dažādi inženiertehniskie varianti un arī kombinēta aizsardzība. Tieši ar ko šie veidi atšķiras viens no otra varēs redzēt zemāk.
Objektu sargā specializētie dienesti un to cilvēki – šī apsardzes metode arī tiek definēta kā fiziskā apsardze, un šo jau var realizēt divējādi: izvēloties uzņēmumus, kas tad specializējas īpašumu aizsardzībā, vai nolīgstot atsevišķu sargu. Kompānijas, kas tad sneidz fiziskās apsardzes pakalpojumus, pašu darbu īsteno profesionāli un vēl efektīvi, pie tam šādu uzņēmumu speciālisti tomēr ir īpaši apmācīti un, protams, tiem jau ir nepieciešamie aizsardzības līdzekļi (munīcija, apģērbs kā arī aprīkojums). Šādas drošības organizēšanas process ir saprotams, taču diezgan izmaksu ziņā dārgs. Lētākais variants būtu sargs, ko tad arī, piemēram, varētu nolīgt, izmantojot apsardzes firmas.
Savukārt, tehniskā apsardze ir tāda sardze, kurā tiek pielietota signalizācijas uzstādīšana, kuras visi signāli nokļūst uz apsardzes “pulti”. Svarīgākie tehniskie līdzekļi objekta aizsardzībai ir speciāli trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas ierīces parasti tiek uzliktas pa aizsargājamās teritorijas perimetru un trauksmes gadījumā ziņo dienestam. Pie tam arī šajā variantā eksistē 2 veidi, kurā viens ir noslēgts līgums ar kompāniju, kurā īpaši norīkots cilvēks seko līdzi informācijai par stāvokli Jūsu majoklī. 2. izvēles variants ir, kad tieši ziņa nokļūst uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājas apsardze pielietojot inženiertehnikas līdzekļus – šeit tiek izmantoti dzelzs režģi, žalūzijas uz logiem, kā arī triecienizturīgs pārklājums. Šis variants viennozīmīgi ir izdevīgāks izmaksu ziņā un salīdzinoši labs, tajā pat brīdī uguns nelaimes gadījumā varētu būt radies slazds pašam saimniekam, bet protams, tas ne vienmēr arī aiztur laupītājus.
Pats pēdējais veids ir kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā varētu būt savienoti divi vai jau vairāki aizsardzības varianti. Tādā gadījumā varēs būt tiešām drošiem par mājas drošību.

Kurā vietā atrast piemērotāko fizisko apsardzi?

Pats svarīgākais, izvēloties apsardzes firmu, vai ir licence, un izpētiet juridiskās personas dokumentus. Noskaidrojiet, kad kompānija sniedz kompensāciju klientiem, un kādos apmēros. Izpētiet, vai šādas saistības tiek atrunātas klienta līgumā. Apskatieties, kādas atsauksmes ir par firmu. Skatot klientu rekomendācijas, var uzzināt ne vienīgi par trūkumiem uzņēmuma darbā, bet, protams, arī par to, kā tā pārstāvji reaģē uz sūdzībām. Izpētiet, kādus tieši pakalpojumus firma piedāvā. Jo to izvēle ir lielāka, jo labākas opcijas izveidot pārdomātu mājas aizsardzību, kas reaģēs ne vien uz ielaušanos, bet arī, piemēram, uz ugunsgrēku vai plūdiem. Un visbeidzot – Jūs varat ticēt sākotnējam iespaidam: ja darbinieku izskats, viņu iekārtas vai transporta stāvoklis nerada pārliecību, turpiniet meklēšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *