ZINĀMĀKIE REDZES KOREKCIJAS LĪDZEKĻI

Redzes korekcijas līdzekļus cilvēki izmanto ikdienā. Ir vairāki veidi, kā uzlabot savu redzi – brilles, acu lāzeroperācija un arī kontaktlēcas. Arī specifiskāku redzes problēmu koriģēšanai, mūsdienās ir iespējams izmantot kontaktlēcas, kas noteikti daudziem atvieglos ikdienas gaitas.

Par laimi, mūsdienās iespējams izvēlēties sev piemērotāko redzes korekcijas līdzekli ka bērniem tā pieaugušajiem. Kontaktlēcas var ērti iegādāties arī internetā, kas nozīmē arī ātru piegādi un zemākas cenas. Pirms tam ieteicams pārbaudīt redzi, lai noskaidrotu, kāda stipruma lēcas ir nepieciešamas.

KĀ IEGŪT SEV ATBILSTOŠAS KONTAKTLĒCAS?

Internetā mūsdienās ir iespējams iegādāties visu, tostarp kontaktlēcas un labas saulesbrilles. Kontaktlēcu veidi ir dažādi, ir ne tikai lēcas, kas koriģē redzi, bet arī lēcas bez koriģējošām īpašībām, ko var izmantot imidža papildināšanai. Pamatā lēcas tiek iedalītas pēc izmantošanas ilguma un valkāšanas veida. Pastāv lēcas, kuras nav nepieciešamība ņemt ārā noteiktu laika posmu, un, protams, ir standarta lēcas, kuru izmantošanas laiks ir ierobežots. Kontaktlēcas būs lieliska briļļu alternatīva gan tiem, kuriem ir tālredzība, gan tuvredzība.

LĒCAS PAR PIEŅEMAMĀM CENĀM

Optikas preču cena vienmēr ir spēlējusi lielu lomu tajā, kādus redzes korekcijas līdzekļus izvēlamies. Kontaktlēcu cena vispievilcīgākā ir tieši akciju laikā, kā jau jebkurām precēm. Ja izvēlaties izmantot vienas dienas kontaktlēcas, tad cena kļūs izdevīgāka, ja izlemsiet iegādāties iepakojumu, kurā ir kontaktlēcas vairākiem mēnešiem vai pat gadam. Kontaktlēcu skaits iepakojumos ir dažāds, taču, jāatceras, ka vienas dienas kontaktlēcas nav paredzētas lietošanai visu diennakti, precīzāk, ar tām nav ieteicams iet gulēt. Par to, kā izvēlēties piemērotākās lēcas gan redzes korekcijai, gan lietošanas paradumiem, palīdzēs izvēlēties optikas salona konsultanti. Toriskās lēcas iesaka lietot pēc speciāla režīma. To cena ir ap 50 eiro un kalpo kā spēcīgs redzes korekcijas līdzeklis, tādēļ pirms to iegādes un lietošanas, nepieciešams konsultēties ar savu optometristu. Savukārt multifokālās lēcas ir paredzētas lietošanai tiem, kuriem ir tuvredzība vai tālredzība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *