Padomi, kuri var palīdzēt ātri un arī vienkārši atrast labākās iekšdurvis vai ārdurvis un to furnitūru

Meklējot durvis, mēs visi parasti pievēršam uzmanību tikai to vizuālajai pievilcībai. Bet, lai nodrošinātu ne tikai labu izskatu, taču arī drošību, energoefektivitāti un praktisku pielietojumu, būtu svarīgi izvēlēties tās īstās iekšdurvis un ārdurvis, kā arī atbilstošu furnitūru. Šinī rakstā skatīsim, kādas tieši durvis ir piemērotas dažādām vajadzībām un kā sameklēt atbilstošu furnitūru, kas padarīs durvis vēl labākas.

Materiāla izvēlēšanās

Pirmkārt, ir jāizlemj, no kāda tieši materiāla izvēlēties iekšdurvis un vēl svarīgāk ārdurvis. Ikvienam materiālam ir plusi un arī mīnusi, tādēļ ir vērts padomāt jau par to, kas tieši Jums vislabāk atbilst.

  • Koka durvis – siltums un mājīgums. Tās piešķirs mājoklim siltumu un estētisku pievilcību. Taču koks ir regulāri jākopj, lai varētu izvairīties no bojājumiem un krāsas izbalēšanas. It īpaši tas attiecas uz ārdurvīm, jo pastāvīgi durvis tiek ietekmētas no ārējās vides faktoriem.
  • Metāla durvis ir par drošību un izturību. Durvis no metāla aizsargā pret ielaušanos un arī laikapstākļu ietekmes. Taču tās var likties aukstas, turklāt tādas durvis regulāri jākopj, lai novērstu koroziju. Visbiežāk no metāla tiek ražotas tieši ārdurvis mājām un dzīvokļiem.
  • PVC durvis – šīs durvis ir vieglas un tās ir viegli kopt. Tās būs izturīgas pret mitrumu un arī laikapstākļiem, taču PVC durvis ārēji izskatās pārlieku vienkāršas salīdzinājumā ar citiem materiāliem. Tāpēc parasti tās tiek apvienotas ar stiklu, padarot koptēlu vieglāku.
  • Stikla durvis – visbiežāk stikla iekšdurvis ir stilīgs un moderns variants. Taču tās viegli sasist un arī tās būs labi jākopj.

Cik nozīmīgi būtu piemeklēt atbilstošu furnitūru durvīm?

Kad tiek meklētas durvis furnitūra ir ne mazāk svarīga lieta. Durvju furnitūra ir ne vien praktiska, bet vienlaicīgi arī stila detaļa, tāpēc, izvēloties durvju furnitūru, ir tiešām būtiski ievērot vairākus faktorus. Durvju furnitūra savā pamatā tiek domāta praktiskiem mērķiem.

Pirms veikt izvēli, Jums jāizprot, kāda veida durvīm tā ir paredzēta – ārdurvīm vai iekšdurvīm. Ja gribat, lai Jūsu durvis veras vaļā un arī aizveras klusi, pievērsiet īpašu uzmanību eņģēm. Protams, ne mazāk svarīgs elements ir slēdzeņu mehānisms, jo drošība ir viens no būtiskākajiem faktoriem, ko ņemt vērā, izvēloties durvju furnitūru. Mūsdienīgas drošības tehnoloģijas, kā piemēram, digitālas slēdzenes var nodrošināt lielāku drošības līmeni.

Durvju furnitūra ir ne tikai funkcionāls elements, bet tā arī veido telpas estētisko izskatu. Pirms tam kā izvēlēties, apsveriet, kāda būs furnitūras dizaina stilistika un vai tā atbildīs Jūsu interjeram.

Pamata atziņa

Jums tagad ir zināms, kādi tad pastāv durvju materiāli un arī kādu furnitūru var atrast, bet vienalga ir grūti izvēlēties? Obligāti prasiet padomu speciālistiem! Vienīgi profesionālis, uzklausot Jūs, varēs ieteikt opciju, kas noderēs Jums. Un nav svarīgi vai tiek meklētas ārdurvis vai iekšdurvis, pārbaudīta durvju pārdošanas vieta būs Jūsu galamērķis.

Apskatiet atsauksmes un dodaties pie labākā durvju pārdevēja, kur tad Jums spēs nodrošināt arī durvju uzstādīšanu. Iekšdurvis vai ārdurvis būs ilglaicīgs un labs pirkums, ja tās uzstādīs tiešām labs meistars. Veiciet izvēli pārdomāti un tad durvis spēs priecēt Jūs ilgus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *