INOVATĪVI RISINĀJUMI TELPU IEKŠĒJĀ UN ĀRĒJĀ APDARĒ

Mūsdienās celtniecības nozarē ir pieejami dažādi inovatīvi materiāli un tehnikas, kas būtiski ietekmē padarīto darbu labāku rezultātu. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu. Dažāda veida montāžas darbi ir iespējami gan iekšējiem, gan ārējiem griestiem.

Komercplatības, biroju un ražošanas telpas un citi komerciālie projekti ir lieliski kandidāti iekaramo griestu montāžai. Šāda veida piekaramie griesti vispopulārākie ir tieši Loft tipa dzīvokļu īpašnieku vidū.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒRTĀKOS IEKARAMOS GRIESTUS?
Klientiem ir iespējams izvēlēties starp trīs veida iekaramajiem griestu veidiem. Open cell jeb šūnu griesti nodrošina līdz pat 90% atvērtas telpas, kuru izmēru regulē šūnas acs lielums. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Šūnas izmēram ir svarīga loma, ja vēlaties apslēpt pie griestiem montētās komunikācijas. Kasešu tipa griesti ir otra populārākā izvēle. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. Tie tiek montēti pamīšus blakus un atstatumu var pielāgot telpas un klienta vajadzībām. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

KĀ SAPRAST, VAI FASĀDES ŽAŪZIJAS IR VAJADZĪGAIS RISINĀJUMS?
Fasādes žalūzijas ir viens no progresīvākajiem ārējās apdares veidiem mūsdienās. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tiešie saules staru, kas nokļūst uz ēku sienām, tiek bloķēti, tādā veidā regulējot telpās adekvātu temperatūru un kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās jeb fasādes žalūzijas ir iespējams krāsot sev nepieciešamā tonī, tās ir viegli kopjamas un pavisam noteikti atmaksāsies ieguldījums. Visas lameles un sliedes atbilst standartiem un nav jāuztraucas par nekvalitatīvu materiālu izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *