Aizdevums online un arī sms kredīti – vai varbūt būtu vērtīgi mēģināt?

Lai tiktu formēts aizdevums, Jums nemaz nav jāatstāj mājas un tad jāiet uz kredītiestādi, lai tiktos klātienē. Šodien pieteikumu var aizpildīt un iesniegt online vidē. Aizdevumu kompānijas zina, ka kvalitatīvi izstrādāta attālinātās apkalpošanas sistēma taupa esošo un potenciālo klientu brīvo laiku un pašu pūles.

Tomēr, lai samazināt risku par to, ka var būt atteikums, aizņēmējiem ir kārtīgi jāaizpilda pieteikums. Pats kredīts internetā ir ātrs un vienkāršs veids, kā var aizņemties līdzekļus personiskām vajadzībām. Kredīti parasti tiek formēti oficiālās mājas lapās – https://viasms.lv/blog/paterina-kredits/ vai arī caur mobilo telefonu. Pēc reģistrēšanās tiek pildīts pieteikumu savā personīgajā kontā un jau pēc pāris minūtēm saņem atbildi no finanšu iestādes. Bet pirms tiks formēts aizdevums, ir daudz jautājumu? Mēģināsim aprakstīt vairāk tālāk rakstā.

Aizdevums online, kādas tieši priekšrocības tas sniedz?

Runājot par priekšrocībām un trūkumiem, ko tad sms kredīti vai arī pārējie aizdevumi online sevī slēpj, vispirms jākoncentrējas uz trūkumiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas aizņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Tiek paņemts aizdevums, bet netiek izlasīti līguma noteikumi. Bieži vien, lai piesaistītu klientus, tiek uzrādīts min % daudzums. Izpētot nosacījumus, procents izrādās ievērojami augstāks. Kā vēl viena problēma attiecas uz personiskās info nodošanu krāpniekiem. Pasargāt sevi no tā tomēr ir viegli. Aizdevums internetā jānoformē vien pie uzticamām kreditēšanas iestādēm.
Plusi:

  • Izdevība piedalīties akcijās un sezonas piedāvājumos;
  • anketas izvertēšanas ātrums, kā arī momentāla naudas saņemšana;
  • spēja atlasīt finansējumu bez liekiem dokumentiem vai ar kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • šeit nav nepieciešams doties uz kredītiestādes filiāli.
  • Izsniedzot kredītkarti, eksistē iespēja iegūt samazinātu procentu likmi un ilgāku atmaksas periodu. Dažas bankas piedāvā jauniem klientiem nenākt atvērt kontu un parakstīt visus dokumentus. Bankas kurjers pats piegādās visus dokumentus uz Jūsu adresi un Jūs saņemsiet naudu.

Saprotams, ka tieši aizdevums online ir daudzsološa joma, kas ļauj iegūt izdevīgus nosacījumus. Lai aizsargātu savas intereses, būs rūpīgi jāizlasa visi dokumenti, un pirms izvēlēties kreditēšanas iestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Pārdomājiet ne tikai procentu likmi, bet, protams, arī pārmaksājuma kopējo summu, tā var ietvert komisijas maksu vai papildu pakalpojumus.

SMS kredīti – pamata nianses

SMS kredīts ir mikrokredīts, kas tiks saņemts, sūtot pieprasījumu kredītiestādei ar īsziņu. Tāds kredīts ir ļoti vienkāršs un tad sniedz iespēju saņemt finansējumu, sēžot mājās, bez tam nemaz nav nepieciešama pieeja internetam. Latvijas teritorijā sms kredīti pazīstami jau sen un vēl iedzīvotāju vidū šāds kredīts ir diezgan pieprasīts.
Svarīgākie ieteikumi aizņēmējam būtu:

  • SMS kredīts jāpiesaka vienīgi drošā finanšu iestādē, kura reģistrēta kredītiestāžu valsts reģistrā. Šinī jomā eksistē daudz krāpšanās gadījumu.
  • Cītīgi izvērtējiet vajadzību kreditēties, tā kā % par ātrajiem kredītiem ir ļoti lieli, kā arī aizdevuma atdošanas termiņš jau ir īss.
  • Iepirkšanās mīļotājiem sms kredīts dažreiz kļūst par ieradumu, pateicoties tā pieejamībai. Centieties sevi ierobežot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *