SAPLĀKŠŅA KRĒSLI – KOMPAKTI UN ORIĢINĀLI!

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no šādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsli nav tikai mēbele, uz kā apsēsties – tie rada arī telpas vizuālo tēlu un liecina par mūsu raksturu.

Varbūt jūs interesē stilīgi bāra krēsli vai praktiski apmeklētāju krēsli, bet varbūt jūs meklējat jau sen pelnītu vienkārši ērtu atpūtas krēslu – visos šajos gadījumos dizainakresli.lv viennozīmīgi ir labākā izvēle, ko jūs nenožēlosiet.

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/produkti/kresli/

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir vislabākā kvalitāte – dizainakresli.lv garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli ir īpaši ar izsmalcinātām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo saplākšņa krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski, jo neaizņem daudz vietas un tos ir viegli salikt kopā, ja rodas nepieciešamība tos pārvietot uz citurieni. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru projektus ir izstrādājuši starptautiski pazīstami dizaineri, piemēram, Pancho Nikander no Somijas, Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv piedāvāto produkciju? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Vai iespējams vienā krēslā apvienot prasības gan pēc praktiskuma, gan smalkuma? Jā, tas ir iespējams – dizainakresli.lv piedāvā krēslus, kas vienlaicīgi ir gan eleganti, gan komfortabli, gan kvalitatīvi.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Dizainakresli.lv zina, cik būtiska nozīme ir detaļām un oriģinālam stilam, tāpēc piedāvā krēslu dizaina izstrādi pasaulē atzītiem interjera dizaineriem.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tātad tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt krēsli veidoti tā, lai būtu ātri saliekami kopā un kompakti glabājami.

Lai gan stils tiek iedvesmots ārzemēs, paši krēsli tomēr ir patiess pašmāju produkts. Latvijā ražoti krēsli –  tas nozīmē, ka krēslus ir iespēja aplūkot realitātē , kamēr pirkums nav vēl izdarīts, un tie tiks piegādāti ātrāk un lētāk nekā veicot pasūtījumu no ārzemju lapām, kā arī vajadzības gadījumā pasūtījumu nav problēmu individuāli pielāgot jūsu vēlmēm.

Ja vēlaties iegādāties virtuves krēslus, tad iesakām izvēlēties tādus krēslus, ko ir ērti kopt. Tas pats attiecas arī uz bāra krēsliem.

Turpretī konferenču krēsliem uzmanība jāpievērš pavisam citām lietām, tādēļ ka ļoti nozīmīgi ir tas, vai patīkami ir šādos krēslos pavadīt visu dienu, vai krēslus būsiespējams salikt kopā un bez sarežģījumiem nogādāt kur citur, vai krēslu kājas nebojās grīdu un tamlīdzīgi.

 

Ja gribi, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās stilīgi, tad noteikti izvēlies tos no uzņēmuma, kas ir šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par personīgu pieeju pret jebkuru klientu. Latvija vienkārši nav tik liela, lai uzņēmums varētu atļauties nesalvas celšanu, kā tas gadās ar lieliem svešzemju ražotājiem, kuri nereaģē uz it kā sīkām, individuālām sūdzībām.

Ražotājs, kas bāzējas Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc vēl jo vairāk ziniet, ka dizainakresli.lv vienmēr gādās par krēslu kvalitāti un profesionālu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska lieta jebkurā situācijā, jo tas garantē jau pusi no izdošanās – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz atpūtas krēsla iegādi, gan uz sava biznesa iekārtošanu. Izvēlies gudru un modernu mēbeļu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *