MĒBELE, BEZ KURAS NEIZTIKT – GALDS

Atšķirībā, piemēram, no gultas, kuras funkcija – ļaut atgulties –  nemainās, lai vai kur šī mēbele atrastos, galda funkcijas var variēt daudz plašāk – cilvēki izmanto galdu, lai mielotos, veiktu darba uzdevumus, satiktos, apgūtu jaunas lietas vai spēlētu spēles. Ja ar to vēl nav gana, galdus mēdz izmantot arī lietu paglabāšanai un strukturēšanai, taču tos var turēt arī pilnīgi tukšus kā telpas dizaina elementu.

Atkarībā no veicamā uzdevuma, galdi atšķiras arī pēc formas, lieluma, izmantotajiem materiāliem un krāsām. Vērā ņemama nozīme ir arī tādiem praktiskiem sīkumiem, kā iespējas galdu ērti kopt, tā saderība ar krēsliem un citām mēbelēm. Piemēram, koka galdam jāpieskaņo arī koka krēsli, turpretī konferenču galdam  vajadzētu saprast, cik personu reāli pie šī galda var apsēsties.

Interesē mēbeļu noma pasākumiem? Ienāc šeit!

Dizainakresli.lv ir Latvijas mēbeļu ražotājs, kas jau daudzu gadu garumā ražo funkcionālas un mūsdienīgas mēbeles jebkurai gaumei. Te atrodami izcili galdi, kuru kvalitāti garantē vietējais ražotājs.

Neapšaubāmi, pati svarīgākā no galda funkcijām ir saistība ar vajadzību ērti paēst. 21. gadsimtā, kad visi ir tik aizņemti kopīga ēdienreize ļoti bieži ir vienīgā iespēja dienā, kad ieraudzīt un uzklausīt vienam otru. Dizainakresli.lv.lv piedāvātie ēdamgaldi ir ražoti no finiera, tāpēc tie sver salīdzinoši maz, izskatās eleganti un ir ergonomiski, vienlaicīgi tie arī kalpos ilgi un to kopšana ir ļoti parocīga.

Kad esam paēduši pie ēdamgalda vai virtuves galda, ir laiks atpūsties dīvānā vai atpūtas krēslā, kuram blakus atrodas mazs un stilīgs žurnālu galdiņš. It kā paredzēts žurnāliem, taču patiesībā ar ļoti plašu pielietojumu – ja nepieciešams, izmantojam to, lai novietotu uz tā vāzi ar puķēm, bet tikpat labi varam arī uz tā servēt tēju un pīrādziņus, varam izmantot to kā papildus sēžamvirsmu, ja sanākusi pilna māja ar ciemiņiem, bet varam uz tā novietot arī televizoru, ja tas nepieciešams! Lai kuru no minētajiem veidiem jūs izvēlētos žurnālgalda pielietošanai, dizainakresli.lv ir drošs, ka viņu ražotais galdiņš kalpos ilgi un uzticīgi. Kā viens no interesantākajiem galdiņiem dizainakresli.lv piedāvājumā jāmin modelis “Scoop” – metāla rāmis un izliektā koka virsma ar plauktiņu ir praktisks un stilīgs risinājums vienlaicīgi. Apskati to dizainakresli.lv mājaslpā!

Dizainakresli.lv piedāvā vairākus desmitus galdu modeļus, turklāt ar iespēju pielāgot galda virsmas lielumu, pārklājumu vai krāsu. Ja meklējat mēbeles kādam pasākumam, kas notis tikai vienu reizi, dizainakresli.lv piedāvā arī galdu un krēslu nomu. Visai produkcijai ir iespējama piegāde kā Latvijā, tā ārzemēs, turklāt par visām niansēm iespējams vienoties ar atsaucīgiem un profesionāliem darbiniekiem. Vēl jums derētu zināt, ka ik pa brīdim atsevišķiem galdu modeļiem dizainakresli.lv mājaslapā ir īpašas cenas – nenokavē tās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *