Mazlietotas auto riepas – zelta vidusceļš

Auto riepas savlaicīgi jāpielāgo noteiktai sezonai, turklāt liela nozīme ir to nodiluma pakāpei pēc lietošanas vairāku sezonu garumā. Jebkurā gadījumā jaunas riepas uzreiz padarīs auto vadīšanu vieglāku, pietam saķere būs krietni labāka arī ekstrēmās situācijās. Riepu serviss par izdevīgām cenām piedāvā arī kvalitatīvas, mazlietotas riepas, kas ļoti daudziem auto īpašniekiem būs piemērotākais risinājums. Arī iepriekš lietotas riepas Tev nesagādās raizes, jo to kvalitātes līmenis un būtiskākie parametri tiek rūpīgi pārbaudīti īpašos testos. Riepu garāža nemitīgi papildina savu piedāvājumu, tāpēc arī Tu noteikti vari izraudzīties lētas riepas, ko radījuši labākie ražotāji.

Nepieciešama eļļas maiņa? Ieskaties šeit!

Ziemas riepu plašais piedāvājums

Plānojot iegādāties lietotas ziemas riepas savam auto, vienmēr jāatceras, ka tās pārsvarā būs derīgas 1-2 sezonām, tomēr reizēm tas ir ekonomiskākais variants. Ziemas riepas laikus jāuzmontē tādēļ, ka sniegs var parādīties pēkšņi, tāpēc var rasties problēmas ar auto savaldīšanu. Riepu noliktava ļauj sarūpēt auto riepas gan visiem bezceļu auto, gan vieglajām automašīnām, tādēļ vienmēr varēsi saņemt nepieciešamo komplektu. Tu jau būsi sapratis, ka riepas Dreiliņi spēj sarūpēt visu nepieciešamo, tādēļ var pasūtīt arī tāda diametra riepas, kas nav pārāk pieprasītas. Auto lietie diski interesē daudziem, jo ar tiem samazinās degvielas patēriņš un esošās bremžu daļas nenolietojas tik īsā laika posmā. Lielisks izvēles variants ir jau lietoti auto diski, jo tie maksās salīdzinoši mazāk, tomēr auto izskats būtiski uzlabosies.

Atbilstošas riepas vasarai

Izraugoties lietotas vasaras auto riepas, arī varēsi būtiski ieeknomēt, pietam protektora atlikums pārsvarā svārstās 6-9 mm. Riepas Rīgā pielāgotas tiem, kas plāno atrast vasaras riepas ērtai un patīkamai braukšanai. Pērkot riepas arī Ulbrokā, savu veco riepu komplektu vari droši atdot pārstrādei, tāpēc pašam nebūs par to jāuztraucas. Skaidrs, ka pakalpojumu sarakstā ietverta arī kvalitatīva riepu montāža, ko speciālisti veic ar modernām iekārtām. Ja tiek ievēroti ventiļu bojājumi un citas problēmas, speciālisti par to informē klientu un uzreiz arī piedāvā savu profesionālo palīdzību. Parasti riepu maiņa notiek pirms ziemas un vasaras sezonas, tieši tikpat bieži nepieciešama arī balansēšana, lai pēc tam nebūtu grūti vadīt auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *