Droši brauc uz ceļa!

Autoskola ir speciāli veidota vieta, kurā neskaitāmi cilvēki regulāri apmeklē nodarbības, lai varētu saņemt kāroto apliecību. Pareizi izvēlētā auto skola spēs garantēt, ka attiecīgais vadītājs būs pārliecināts, spēs izpildīt pat grūtākos manevrus un viennozīmīgi jutīsies tiešām droši pat lielā satiksmē pilsētās. Auto skolas galvenais uzdevums ir spēt nodrošināt pienācīgas apmācības ar labākajiem speciālistiem, lai tiktu veiksmīgi apgūta visa vajadzīgā teorija un arī praktiskās iemaņas. Konkrētais autoskolas eksāmens vadītājiem vajadzīgs, lai eksperti zinātu, ka tiešām esat simtprocentīgi iemācījies visu un šobrīd varat bez jebkādām problēmām izturēt arī valsts noteikto pārbaudījumu. Būtībā CSDD veidotais eksāmens ir teju tāds pats, tomēr ir daži elementi, piem., Jūsu patstāvīga auto vadīšana bez komandām, ko izvēlētā autoskola neliek veikt sava pārbaudījuma laikā. Noteiktā autoskola atrodas Rīgā, tādēļ ir ērti pieejama dažādiem interesentiem, turklāt tā paralēli darbojas arī kā motoskola. Vienmēr paturiet prātā, ka attiecīgo vadītāja apliecību motocikla vadīšanai var saņemt tikai pēc B kategorijas tiesību iegūšanas.

Ko nozīmē A kategorija?

Tieši tāpat tiek pielāgots arī CSN tests teorijas apgūšanas beigās, balstoties uz to, kādas konkrēti kategorijas apliecību vēlaties iegūt. Kopumā jautājumu tematika un būtība ir samērā līdzīga, jo svarīgākais jebkurā situācijā ir skaidri zināt ceļazīmes, to nozīmi un piemēroto braukšanas kārtību dažāda veida krustojumos utt. A kategorija konkrēti attiecas uz dažāda veida motocikliem, tāpēc to izvēlas tiešām aizrautīgi cilvēki. Konkrētās apmācības sākums ir atļauts no 22 gadu vecuma, tomēr pašu apliecību var saņemt, kad cilvēks jau sasniedzis 24 gadu robežu. Pati lielākā atšķirība pašā braukšanas testā viennozīmīgi būtu tā, ka Jums jāmāk kontrolēt un savaldīt noteikto motociklu pat ļoti nelielā ātrumā. Tomēr A1 atsevišķā kategorija piemērota mazāk jaudīgiem motocikliem, kuru vadīšanu drīkst uzsākt jau no 14 gadu vecuma.

B1,C un C1 kategoriju apliecības

Lai apmierinātu visu interesentu vajadzības, tiek nodrošinātas arī citas vērtīgas kategorijas. Lai drīkstētu vadīt noteiktus transportlīdzekļus, kuru pilna masa bez šaubām pārsniedz 3,5t, konkrētajam cilvēkam jābūt 21 gadu vecam un noteikti jāuzsāk piedāvātās apmācības C kategorijā. Jums vislabāk zināmā noteikti būs tieši B kategorija, kurā vadītāja tiesības iegūst no 18 gadiem, lai brīvi vadītu vieglos auto ar pilnu masu līdz 3,5t. Toties B1 kategorija liksies īpaša tiem, kas vēlas vadīt kvadraciklus. Turpretim piedāvātā C1 kategorija atļauj nokārtot visus eksāmenus no 18 gadiem, pēc tam ir iespējams patstāvīgi vadīt jebkuru auto, kuru masa ir iekļauta intervālā no 3,5 līdz 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *