Vai suši būs veselīga pārtika?

Vispārībā roli ir un būs suši veids. Suši Rīgā kā arī citās Latvijas pilsētās jau ir ļoti iekritis sirdī, kaut gan šis ēdiens nāk tieši no Japānas. Sushi receptes pamatā visbiežāk būs nori lapas, sushi rīsi kā arī jūras produkti. Lai gan jau ir alternatīva tos papildināt, gan ar vistu, gan gaļu. Modernu suši pagatavošana ir ļoti dažāda. Daudzu restorānu piedāvājuma klāstā ir suši komplekti ar ļoti interesantiem pildījumiem, taču klasiskie suši joprojām tad ir populāri. Kādas būs pieprasītākās suši receptes? Noskaidrosim visu par to!

Dažādo suši pagatavošana, ar ko atšķiras?

Dažādu veidu suši pagatavošana ietver rīsu pielietošana. Kā vēl pildījums suši receptes tiešām var izmantot dažādu variāciju garneles, zivis, dārzeņus un pat augļus, kā arī garšvielas un mērces. Suši tiešām var atšķirties arī pēc to veidošanās stila jeb ietīšanas tehnoloģ‍as. Hosomaki suši atšķiras no citiem ar saviem nelielajiem izmēriem, kuri nepārsniedz divus līdz trīs centimetrus. Šī veida sushi veidošana tiek realizēta, izmantojot vienu pildījumu un suši rīsus. Visas komponentes ir ieliktas mazā nori lapā, bet Futomaki ir lielie suši. Šo suši pagatavošana ir no dažnedazādiem pildījumiem un iesaiņots nori lapiņā. Viena ruļļa izmērs ir līdz 5 cm. Uramaki suši gadījumā nori lapās ir iesaiņots vienīgi pildījums, bet rīsi paliek ārā, ierāmējot katru porciju. Temaki jeb konusi. Iespējams, ka tieši šie suši Rīgā ir ne visās iestādēs pieejami. Tie ir konusa veidā, kas tad pagatavots no nori lapām un piepildīts ar vārītiem rīsiem un jūras veltēm. Šo sushi lielums varētu sasniegt 10 cm. Un nenoliedzami mums visiem zināmā Filadelfija, doto suši ēdiena piegāde Rīgā ir diezgan izplatīta.

Tieši uz ko lūkoties, kad pasūtat suši Rīgā?

Meklējot sushi Rīga, mēs vēlamies par zemu cenu dabūt labu produkciju, un tas tik tiešām ir īstenojams. Dažādi restorāni rīko sushi akcijas, kā piemēram, 2 par vienu cenu, un visbiežāk sakomplektēti suši komplekti būs izdevīgāki nekā ņemt dažādus suši. Pie mums un pašā Rīgā ir liels skaits ar šiem restorāniem, taču tāpat tiek uzdots jautājums – kur paēst Rīgā garsīgākos sushi? Protams, var rīkoties pēc pieredzes, taču labāk pirms tiek veikta suši piegāde Rīgā, izlasiet rekomendācijas par izvēlēto vietu. Pie tam vērsiet uzmanību, ka parasti suši piegāde Rīgā varētu būt bezmaksas, pasūtot suši uz noteiktu summu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *