Nerātni Līgo pantiņi un asprātīgi Jāņu pantiņi, tikai jāatrod tas īstais!

Taču, izvēloties online vidē piemērotus apsveikumus, iespējams apmaldīties. Tāpēc labāk izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu mājas lapu. Šādās vietās ir sameklējami ne tikai apsveikumi Mates dienā vai Vasarsvētkos, taču arī Jāņu dienas pantiņi un nerātni Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit ir novēlējumi ikviena gaumei vai vecumam!

Nāk klāt siltā vasara un cilvēku mīļākās svinības Jāņu diena un Līgo. Un atkal tiks veikta ugunskuru kurināšana kā arī dziesmu dziedāšana. Taču pirms tam mums visiem vajadzētu arī atcerēties, kas ir Vasarsvētki, ticējumi, kas ar tiem saistīti.

Kas tad ir labāk – smieklīgi Līgo pantiņi vai, piemēram, skaisti Jāņu dienas pantiņi?

Mūsdienās cilvēkiem vairs neinteresē standarta apsveikumi Jāņos. Tiek meklēts kaut kas neparasts un arī pirms tam nedzirdēts. Pieprasīti paliek arī nerātni Līgo pantiņi, jo tādējādi iespējams pārsteigt kādu, kam patīk tieši smieklīgi dzejoļi. Šodienas portāli savā mājas lapā piedāvā parocīgu rīku, ar ko varēs atrast, piem., skaistas Līgo dziesmas. Tādi būs viegli skaitāmi un mīļi. Nereti tiek meklēts, kas ir Jāņi, tradīcijas, kuras jau tiek ievērotas šinīs svētkos. Līdz ar to vislabākais variants ir sameklēt tādu dzejoļu krājumu, kur būtu viss vienuviet, kā apsveikumi Vasarsvētkos, tā arī nerātni Jāņu pantiņi.

Dzejoļu krājums – kur varēs sameklēt visu?

Kad tiks skatīti apsveikumi Jāņos, nevajadzētu aizmirst par pašām tradīcijām un paražām. Ugunskura taisīšana un dziesmu dziedāšana ir neaizvietojama svētku sastāvdaļa. Dziesmu krātuves ir arī dzejoļu portālos, kur iespējams sameklēt sev piemērotāko risinājumu. Un interesanti, ka tad, kad ir skatīti Līgo dzejoļi, turpat iespējams atrast arī tradīcijas Līgo dienā. Vasarsvētki, ticējumi par tiem šeit nav vienīgais, ko tad varētu atrast, arī ir paražas un ļoti daudzi skaisti dzejoļi, kas iepriecinās jebkuru cilvēku. Tādēļ, kad tiks skatīti Līgo pantiņi, ir ieteicams izpētīt arī tradīcijas. Nenoliedzami tāda vieta, kurā būtu atrodams pilnīgi viss, viennozīmīgi ir labākais variants!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *