Moderns tipogrāfijas piedāvājums – uzlīmju izgatavošana, kā arī tās pieprasījums mūsdienās

Uzlīmes tiešām ir viena no biznesa reklāmas un tēla prezentācijas formām. Uzlīmju izgatavošana tiek īstenota uz paša papīra vai plēves pamata, kur aizmugurējā puse būs pārklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšējā pamatne visbiežāk ir papīrs, kas jau aizsargā ar līmi noklāto pusi no pielipšanas virsmai pirms laika.

Uzlīmes priekšējā pusē jau ir attēls vai teksts. Uzlīmes parasti tiks izmantotas gandrīz uz jebkādas līdzenas virsmas (pvc, stikls, metāls). Taču drukas veikals bieži vien sākumā izraugās līmes pamatu, ja būs skaidrs uz kādas virsmas klients līmēs uzlīmes un tad jau varēs pasūtīt uzlīmes.

Uzlīmju drukas specifikācija

Interesanti, bet uzlīmju druka un atbilstošas metodes izvēle būs atkarīga no krāsas izvēles, attēla, pasūtītā skaita, izejmateriāliem un arī citiem faktoriem, kā arī cena ir no tā atkarīga. Populāras tehnoloģijas, kā drukāt uzlīmes:
-Digitāla uzlīmju druka. Tam nemaz nav vajadzīgs sagatavošanās posms, tāpēc būs izdevīga uzlīmju druka nelielām tirāžām, taču, pieaugot klienta pasūtījuma apjomam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Tieši šī tehnoloģija tiks izvēlēta, ja būs sūtīta uzlīmju izgatavošana milzīgā daudzumā – no 50 000 gabalu. Tehnika tad ir piemērota darbam ar atšķirīgiem materiāliem, pats attēls ir spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses vai arī folijas uzlīmes druka. Šī metode izdevīga nelielām tirāžām, kas ir no 1000 vienībām. Šeit būs nepieciešams īpašs printeris. Šeit iespējams darboties ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru, sintētiskiem materiāliem. Tādas apaļas uzlīmes būs izturīgas pret UV ietekmi, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta. Atbilstošs drukāšanai uz kartona un papīra. Tādā gadījumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termo druka – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar zemākas kvalitātes iznākumu. Piemērots tāda veida produktu marķēšanai, kur būs mazs glabāšanas termiņš – vidēji 3-4 mēn.
-Karstā druka būs ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Attēls tiek novietots uz uzlīmes virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūras režīmu. Pieejams drukai uz plēves vai auduma vai pat ādas, izvēloties hologrāfiskas vai metalizētas krāsas. Drukāšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums vai cita veida kritēriji.

Kurā vietā varēs drukāt uzlīmes?

Kā viens no pirmajiem jautājumiem, kurš būtu jāuzdod sev, būtu tas, ar ko tad gribat darboties – ar starpnieku, reklāmas aģentūru vai tieši ar pašu tipogrāfiju. Piemēram, ievērojama poligrāfija ar vairāk kā 10 gadu pieredzi liecina par to, ka Jūsu pasūtījums, kā arī vēlmes būs uzklausītas, un, ekonomējot līdzekļus, būs sameklēts vislabākais risinājums Jūsu gadījumā, kur pati uzlīmju druka, cena un piegāde būs tik labi saplānota, ka būsiet apmierināti. Centieties lasīt vairāk informācijas par izvēlēto uzņēmumu, lasiet rekomendācijas tiešsaistē no klientiem. Kad pasūtījums ir neparasts un sarežģīts, šajā gadījumā labāk sazināties ar drukas veikalu un, protams, izrunāt nianses ar konsultantiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *