LATVIJAS KLIMATAM PIEMĒROTĀKAIS LOGU VEIDS

Mūsdienās plastmasas jeb PVC logi ir kļuvuši par gadsimta iezīmi arhitektūrā, jo, ja paskatāmies apkārt, būs grūti atrast kādu citu logu veidu, ko klienti izvēlētos uzstādīt savos mājokļos. Latvijā joprojām ir visi četri gadalaiki, dažkārt ar siltākām ziemām, taču drēgns laiks ir lielāko gada daļu. Kad aiz loga ir auksts, visi vēlas atrasties mājīgi siltās iekštelpās, tādēļ logu nomaiņu mājoklī daudzi izvēlas veikt starplaikā starp apkures sezonas beigām un jaunās sezonas sākumu.

Lieliskas termoreguācijas nodrošināšana ir iemesls, kādēļ mūsdienu jaunceltnēs plastmasas logi tiek uzstādīti jau ēkas būvniecības laikā. PVC logi nodrošina lielisku ventilāciju vasarā un lielisku siltumizturību ziemā. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

Uzzināt vairāk šeit – https://ziemelulogi.lv/467-serijai/

KĀ UZLABOT TEMPERATŪRU DZĪVOKLĪ DAUDZSSTĀVU MĀJĀ?
Latvijā energoefektivitāte ir numur viens temats, kad ir runa par ēku renovāciju. Kāpēc svarīgi, lai mājoklis būtu energoefektīvs? Pirms 50 gadiem celtajos sērijveida dzīvokļu daudzstāvu namos dzīvo viena liela daļa no visas Latvijas iedzīvotājiem. Skaidrs, ka ēkas konstrukcijas, komunikācijas un viss pārējais ir morāli un fiziski novecojis, tādēļ tiek veikta namu pilnīga renovācija, kas iekļauj arī logu nomaiņu, ja tas jau nav izdarīts iepriekš. Ne pārāk pievilcīgo telpas temperatūru, mitrumu, slikto ventilāciju un citas nelaimes, var mēģināt novērst nomainot logus. Plastmasas pakešu logi, pareizi iemontēti, rūpējas par adekvātu telpas temperatūru gan ziemā, gan vasarā ar pareizas ventilācijas palīdzību. Nepareizi montēti logi vienmēr sagādā daudz raizes, piemēram, kondensāta un mitruma uzkrāšanos, kas ir pat bīstami veselībai.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?
PVC logi ir redzami visur – dzīvokļos, mājās, garāžās un arī saimniecības ēkās. Tie var būt gan atverami, gan bez šādas funkcijas. Visi mērījumi tiek veikti individuāli pēc pieteikuma saņemšanas. Pēc darbu beigām arī nebūs jāmeklē jauni pakalpojumu sniedzēji, lai veiktu apdares darbus. Kad tiek noskaidrotas visas projekta pozīcijas, ir iespējams veikt cenas aprēķinu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *