Kolagēns – skaistai un elastīgai ādai

Pats kolagēns ir un paliks pats galvenais veidojošo olbaltumvielu veids organismā, kam tad ir svarīga loma veselīgu muskuļu, matu vai arī citu organisma audu formēšanā. Turklāt dabiskais kolagēns būs bāze daudz sarežģītākām ķermeņa struktūrām, piemēram, kauliem un zobiem, skrimšļiem un arī iekšējiem cilvēka orgāniem.

Kolagēns saglabā mitruma līmeni ādā, kas tad sniedz iespēju būt stingrai, pie tam minimāli aizsargā dermas virsējo slāni no ultravioleto staru bojājumiem. Citiem vārdiem sakot, pats kolagēns jau ir svarīga cilvēka dermas sastāvdaļa, tieši bez kā tā nevar noturēt savu elastību un veselību. Kādēļ mums patīk uztura bagātinātāji, kā arī lietošanā nokļūst kolagēna pulveris, tabletes vai dzeramais kolagēns? Jo 30 gadu vecumā kolagēna sintēze uzsāk strauji samazināties, kas tad noved pie ādas plānuma, ļenganuma kā arī sausuma. Uzrodas pirmās grumbiņas, novājinās locītavas un kauli, bet organisma sevis dziedināšanas spējas samazinās. Tādēļ kolagēna lietošana kļūst tieši par ikdienas daļu vairumam no mums.

Uzzini vairāk – https://kolagens.lv/pages/par-mums

Pareizā kolagēna lietošana atbilstoši tā variantiem

Kāda veida jau ir kolagēna veidi? Ir daudz dažnedažādu kolagēna veidu, bet 5 šeit tiek uzskatīti par visizplatītākajiem. Piecas visbiežāk sastopamie veidi iekļauj I, II, III, IV, V tipa kolagēnu. Šie kolagēna tipi jau ir absolūti neaizvietojama organisma sastāvdaļa. 1. tipa kolagēns ir visvairāk sastopamais olbaltums, kas sastopams cilvēkos. Tas veido mūsu ādu, kaulus, cīpslas, asinsvadu sienas, kā arī pārējos saistaudus. Kad mums būs nepieciešams kolagēns ādai, tad pirmais tips ir labākā alternatīva. Kāda varianta uztura bagātinātājs – kolagēns var tikt uzskatīts tieši par vienkāršāk absorbējamo? Atbilde ir zivs vai jūras kolagēns. Ja mums vajadzīgs kolagēns locītavām un skrimšļiem, tad tas ir 2. tips, kurš būs svarīgākais skrimšļu kolagēns. Uztura bagātinātāji, kuri satur putnu kolagēnu, piem., putnu kaulu kolagēna pulveris, jau ir pats galvenais otrā tipa kolagēna avots. 3. tips ir fibrilārais kolagēns un ir pamata cilvēka ādas kā arī iekšejo orgānu elements, tas tiks atrasts tanīs pašās vietās, kur 1. tips. Piektā. tipa kolagēns būs nozīmīgs grūtniecēm placentas veidošanā. Galvenais tad ir saprast, vai priekš Jums nepieciešams kolagēns ādai vai arī muskuļiem, bet tad atrast savu piemēroto veidu.

Kolagēns matiem vai pat kauliem – pārdevējs vai ražotājs, kam pievērst uzmanību?

Kad būtu nepieciešams kolagēns, pirkt to var ne vien aptiekā uz vietas, bet arī, piemēram, online vidē. Taču mēģiniet noskaidrot daudz vairāk konkrēti par pārdevēju, kā arī viņa imidžu, tā kā tie uztura bagātinātāji ir jāuzņem iekšķīgi. Noskaidrojiet priekš sevis, kāds tieši ir nepieciešams tips – kolagēns nagiem, matiem vai arī kolagēns kauliem, muskuļiem. Protams, pirms pirkt ir nepieciešams uzzināt, kāda tieši būtu kolagēna lietošana. Vispār pastāv dzeramais kolagēns, kas ir sagatavots. Viennozīmīgi šis būtu ļoti viegli sagremojams un atbilstošs pat cilvēkiem, kuri cieš no gastrīta. Tas ir viegli lietojams, un tāda lieta nemaz nav pašam jātaisa – 1 pudele satur ikdienas devu 5 gramus. Plaši tiek izmantots kolagēna pulveris, kurš tad tomēr ir vienkārši uzņemams. Bet tajā pat brīdī, ja šis kolagēns pirkts tiek nevis paciņas veidā, tad dzēriens ir jāsagatavo pašiem, kas ceļojot nav ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes jau ir visērtākais lietošanas variants, ko tad var paņemt uz darbu, ceļojumā vai komandējumā. Nenoliedzami, tad kad tiek izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko ir jāizlasa pirmām kārtām, tādā veidā varēsiet atrast piemērotāko variantu priekš sevis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *