Kas ir kolagēns, kā arī kādam tieši mērķim tādu izvēlās?

Kolagēns ir un būs galvenais strukturālo olbaltumvielu tips organismā, kam tieši ir nozīmīga vieta veselīgu muskuļu, matu un arī citu organisma audu formēšanā. Bez tam dabiskais kolagēns ir bāze sarežģītākām organisma struktūrām, piemēram, kauliem un zobiem, skrimšļiem un arī iekšējiem cilvēka orgāniem.

Pats kolagēns notur mitrumu ādā, kas palīdz būt tvirtai, un arī nedaudz aizsargā dermas virsējo slāni pat no ultra violeta ietekmes. Savādāk sakot, kolagēns ir būtiska cilvēka dermas sastāvdaļa, tieši bez kuras tā vienkārši nespēj saglabāt savu elastību un veselīgo izskatu. Kādēļ visiem patīk uztura bagātinātāji un to lietošanā nokļūst dzeramais kolagēns ādai vai pulveris? Jo trīsdesmit gados olbaltumvielu sintēze sāk strauji samazināties, kas tad noved pie dermas plānuma, ļenganuma un sausuma. Uzrodas pirmās grumbas, novājinās locītavas un kauli, bet organisma spēja dziedēt pakāpeniski samazinās. Līdz ar to kolagēna lietošana paliek par ikdienas daļu vairumam no mums.

Kolagēna iedalījums tieši pēc tā ietekmēšanas

Kāda veida pastāv kolagēna veidi? Pastāv daudz dažādu kolagēna veidu, taču 5 jau tiek uzskatīti tieši par izplatītākajiem. Piecas biežāk sastopamās šķirnes ietver 1.,2.,3.,4.,5. tipa kolagēnu. Tieši šie kolagēna veidi ir pilnīgi neaizvietojama ķermeņa daļa. Pirmā tipa kolagēns būs visvairāk sastopamais proteīns, kas tad atrodams cilvēkos. Viennozīmīgi tas palīdz veidot ādu, kaulus, cīpslas, radzenes, asinsvadu sienas, kā arī citus saistaudus. Kad Jums vajadzīgs kolagēns ādai, šajā gadījumā pirmais tips ir vislabākā izvēle. Kāda varianta kolagēns tiks nosaukts tieši par vienkāršāk uzsūcamo? Tad tas ir jūras produktu kolagēns. Ja mums vajadzīgs kolagēns locītavām un skrimšļiem, tad tas tomēr ir otrais tips, kurš būtu svarīgākais kolagēns skrimšļos. Uztura bagātinātāji, kas tad satur vistas kolagēnu, piem., putnu kaulu buljona kolagēna pulveris, tas ir pats galvenais II tipa kolagēna avots. 3. tips būs fibrilārais kolagēns un jau ir pamata cilvēka ādas un iekšejo orgānu daļa, tas tiks atrasts tajās pašās vietās, kur pirmais tips. V. tipa dabiskais kolagēns ir un būs nozīmīgs grūtniecēm placentas veidošanā. Galvenais ir saprast, vai arī Jums vajadzīgs kolagēns kauliem vai muskuļiem un piemeklēt savu piemēroto tipu.

Dabiskais kolagēns – pasūtīt interneta veikalā vai varbūt veikalā uz vietas?

Brīdī, kad ir nepieciešams kolagēns, pirkt to var ne vienīgi aptiekā, bet, protams, arī interneta veikalā. Tajā pat brīdī mēģiniet noskaidrot daudz vairāk tieši par uzņēmumu un viņa reputāciju, tā kā uztura bagātinātāji ir jāuzņem iekšā organismā. Saprotiet sev, kāds tad būtu vajadzīgs tips – kolagēns nagiem, matiem, vai , piemēram, kolagēns kauliem, muskuļiem. Bez šaubām, pirms pirkt jau ir nepieciešams noskaidrot, kāda tad ir kolagēna lietošana. Ir dzeramais kolagēns, kurš ir sagatavots. Tas ir ļoti viegli sagremojams un atbilstošs pat cilvēkiem, kas cieš no gastrīta. To ir ērti uzņemt, kā arī tāda lieta nav pašam jātaisa – viena pudele satur ikdienas devu piecus gramus. Daudz ir izmantots kolagēna pulveris, kurš tad ir vienkārši sagremojams. Bet, ja šis kolagēns pirkts tiek ne paciņas veidā, šajā gadījumā dzēriens būs jāsagatavo pašiem, šis process ceļojumu ziņā nav īpaši ērti. Kapsulas un tabletes būs ērtākais izmantošanas veids, ko tieši var paņemt uz darbu vai ceļojumā. Nenoliedzami, kad būs izvēlēts kolagēns, atsauksmes ir tas, ko ir jāapskata vispirms, tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko variantu sev.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *