KĀDAS IZKLAIDES PIEEJAMAS ŪDENS TUVUMĀ?

Vasara ir īstais laiks, kad pavadīt brīvo laiku ar draugiem vai ģimeni, atpūšoties pie dabas, jo kurš gan vēlas siltās vasaras dienas pavadīt telpās pie TV vai datora ekrāna. Aktīvā atpūta pie dabas, lieliski palīdz atslābināt gan ķermeni, gan prātu no ikdienas pienākumiem un palīdz uzkrāt spēkus. Ja ņem vērā to, ka Latvijā pēdējos gados aktuāla ir brīvā laika pavadīšana pie ūdens, visiem interesentiem tiek piedāvātas opcijas, kā šo izklaidi aizpildīt interesantāk – laivošana, buru jahtas noma, katamarānu noma, sup dēļu noma un vēl dažādas izklaides opcijas. Katru sezonu piedāvājums tiek papildināts ar jaunām, interesantām laika pavadīšanas opcijām.

Vairāk lasi – https://www.bullulaivas.lv/pasakumi/

SUPOŠANA UN CITAS AKTIVITĀTES UZ ŪDEŅIEM.
Pēdējo dažu gadu laikā ļoti pieprasīta kļūst kļuvusi supošana. Par spīti šīs aktivitātes popularitātei, daudziem joprojām tas ir svešvārds, tādēļ neliels skaidrojums par to, kas tas īsti ir. Supošana, jeb braukšana ar SUP dēli, ir stand up puddle boarding jeb stāvēšāna uz liela sērfa dēļa, kas pa ūdens virsu pārvietojas ar aira palīdzību, vienkāršāk sakot, supotājs airē, lai tiktu sev vajadzīgajā virzienā. Lai pilnvērtīgi izmantotu supošanas sniegtās opcijas, pirms sup dēļa nomas, nepieciešams iepazīties ar parametriem, kas sekmēs izvēlēties savām prasmēm vai vēlmēm atbilstošāko dēli. Jebkurš, kurš piedāvā sup dēļu nomu, noteikti pastāstīs par visām niansēm, tostarp to, kuru dēli izvēlēties – cieto vai piepūšamo.

Visiem, kuriem ir tuva aktīvā atpūta dabā, it īpaši ūdens tuvumā, ir iespējams izvēlēties starp salīdzinoši daudz un arī atšķirīgiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Papildus laivu nomai, sup dēļu nomai, buru jahtu un arī katamarānu īrei ir iespējams izvēlēties arī iznomāt divriteni, jo nekrūst gribētāju aktīvās atpūtas baudīšanai arī šādā veidā. Variantu kā lieliski atpūsties ar draugiem un ģimeni vasaras mēnešos tiešām nav maz, jāspēj tikai vienoties par to, ko no visa klāsta izvēlēties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *