Kādā veidā pareizi atrast ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim?

Tad, kad jau tiek skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, šo atrašana klientam pārtop par īstām galvas sāpēm – noieta tirgus tomēr ir pārpildīts ar produkciju, kurā tiek ņemtas vērā pilnīgi visas vajadzības: cena, dizains, drošība, trokšņu kā arī siltumizolācija. Kā var, mēģinot atrast ārdurvis, sabalansēt klienta vajadzībās tādā veidā, lai arī durvis dzīvoklim vai varbūt mājai būtu skaistas, atbilstu budžetam un tanī pat brīdī labi aizsargātu mitekli tieši no “negaidītajiem viesiem” un pēc iespējas būtu ērti lietojamas? Tieši šo zina vien lietpratēji. Tāpēc būtu jāvēršas tieši pie uzņēmējiem, kas piedāvā cilvēkiem metāla ārdurvis mājai, dzīvoklim, un arī pienācīgi jāizjautā. Bet tieši par iespējamajiem veidiem Jums ir iespēja iepazīties rakstā.

Uzzināt vairāk – https://www.diena.lv/raksts/citi/reklamraksti/ardurvis-ir-vissvarigaka-dzivokla-drosibas-sastavdala-14248309

Daudzpusība un vienlaicīgi varianti ārdurvju izvēlē

Izskatīsim trīs galvenos tipus: koksnes, PVC, metāla. Jebkurš no šiem atbilst savām funkcijām. Kādus funkcijas ārdurvis privātmājām var īstenot: aizsardzība pret iebrucējiem, izolācija no aukstuma un trokšņiem, iekšējais un ārējais dizains.
Pvc ārdurvis parasti tiek uzstādītas ražošanas telpās vai arī kā 2. ārdurvis privātmājām. Veikalos, aptiekās, tirdzniecības centros PVC durvis pilda vien “aizvēršanas un atvēršanas” lomu. Plastmasas durvis tomēr ir vieglas, tāpēc viņas jau ir ērti vērt vaļā pat bērniem un veciem cilvēkiem. Kā vēl viens plus būs tas, kad šādas ārdurvis ir lētas.
Iepriekš dzīvokļos bija uzliktas koka ārdurvis. Tagad no koksnes galvenokārt būtu ārdurvis mājām. Tās var būt lētas durvis no priedes, kuras nevarēs tikt galā ar vides ietekmi un iebrukšanas centieniem. Vēl viena iespēja pastāv durvis, kuras taisītas no izturīgākiem ozola vai alkšņa masīviem. Bet arī šīs versijas nevarēs salīdzināt ar to, kā pret ielaušanos cīnās metāla durvis.
Dzelzs durvis privātmājai vai, piemēram, dzīvoklim, šodien ir populārākais veids. Tas būs saistīts ar tādu lietu, kad viņas pilda pilnīgi visas funkcijas: siltuma izolāciju, trokšņa izolāciju, izturību, estētisko izskatu. Tanī pašā laikā ir kā arī ekonomiskās, gan arī premium klases durvis ikvienai gaumei un budžetam. Metāla ārdurvis iespējams atlasīt ar dažnedažādu stilu – no klasiskā dabīgā koka līdz pat minimālismam un high-tech. Metāls ir spēcīgs materiāls, kur piemeklējot labas metāla durvju slēdzenes, tās var labi aizsargāt mitekli no ielaušanās.

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – kam tad pievērst uzmanību, veicot izvēli?

Kad tiek izvēlētas ārdurvis dzīvoklim, jau ir jākoncentrē uzmanība tieši uz izvietojuma vietu, ārdurvju mērķi un vēl durvju ailes izmēru. Pirmkārt, ir jāizplāno, kur ārdurvis būs uzliktas, ja ir vajadzīgas ārdurvis dzīvoklim labāk, bez šaubām, tad ir kombinētās vai metāla durvis , var pielietot pat augstas kvalitātes elitārus modeļus no koka, kur ir augsta pret ielaušanās klase. Pie tam, kad tiek izvēlētas, durvis, Jums jārūpējas tieši par papildu drošību pret jebkāda veida ielaušanos. Pirmkārt, tādas būtu īpašas slēptās metāla durvju slēdzenes, un biezāka metāla kārta. Bez šaubām, neviens tik un tā nav apdrošināts pret jebkāda veida ielaušanos, taču, jo ir pārdomātākas slēdzenes un arī lielākas šīs ārdurvis, jo lielāka būs varbūtība, ka pats zaglis pazaudēs visvairāk sava laika atvēršanai vai arī pat varētu pilnībā atteikties no savas idejas. Izvēloties durvis, būtu nozīmīgi vēl piemeklēt piemērotu siltumizolāciju. Visbeidzot siltas metāla ārdurvis mājai būs daudz gudrāks ieguldījums nekā ar zemas kvalitātes izolāciju, vai pat ja tās vispār nav. Parasti privātajām mājām jau ir pietiekami pat dzelzs, kokmateriālu vai kombinētie varianti.
Ārdurvis dzīvoklim jāizvēlas, balstoties tieši uz mitekļa kopējo stilu, izejmateriāls šajā situācijā nemaz nav tik ļoti nozīmīgs piemēram, kā dizaina nozīme. Klienti parasti izraugās dažādas dekoratīvās opcijas, piemēram, diezgan pieprasīti būtu paneļu ārdurvis, un modeļi ar vairākiem dizaina kokgriezumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *