Kādā veidā izvēlēties labu autoservisu?

Automašīna tāpat kā mūsu ķermenis agrāk vai vēlāk sāks zaudēt pozīcijas dēļ vecuma un tai būs vajadzīgs remonts un apkope. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana noved pie balstiekārtas, motora vai elektriskās vadības galveno darba elementu nodiluma. Ja ir tāda iespēja, tad arī var saviem spēkiem remontēt auto.

Tomēr bieži vien laika, enerģijas vai arī gribēšanas izsīkums liek pat mašīnu mīļotajam meklēt palīdzību, šajā gadījumā nāk palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Bieži vien servisa izvēlēšanās ir diezgan smags darbs, kam tieši vajadzīga kompetenta un vēl līdzsvarota pieeja. Šeit nav jāskrien un jāskatās tikai uz zemu cenu, jo var notikt, kad auto serviss piedāvā sliktu apkalpošanu. Autoservisa izraudzīšanās diezgan bieži pārvēršas par sava veida veiksmes spēli auto saimniekam. Servisu piedāvājumā nereti ir arī autoevakuators , lai klientiem būtu ērtāk.

Kā iedalās autoservisi?

Jebkurš autoserviss Juglā vai jebkurā citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā tiek iedalīts 3 pamata grupās, oficiāli konkrētu marku dīleru servisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privāto garāžu meistaru pakalpojumi. Ar ko tieši tie atšķiras un, kāds tieši būs labākais opcijas variants, mēģināsim uzzināt.
Oficiāls dīleru serviss, tāds var būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, viņi standartā ir noteiktas auto brenda markas pārstāvji, kuru tieši remontā un garantijas servisā specializējas. Visbiežāk tas būs automašīnas apkope ar garantiju, jo, gadījumā ja, kā piemēram, nepieciešams auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests maksāt “labu” cenu. Nenoliedzami, tāda lieta nenotiek visos sertificētos servisos, tādēļ minētais moments ir labi jāpārbauda.
Parasts autoserviss Rīgā vai citur Latvijā, kas tieši ir piereģistrēts, saskaņā ar Latvijas likumiem kā arī šie servisi pilnīgi ir un būs atbildīgi par veikto servisu, pat, kad klientiem nepieciešama vienīgi riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss jau ir salīdzinoši populārs, tādā vietā ir gan sertificēts automehāniķis, gan auto elektriķis, un arī augstas kvalitātes pakalpojumi. Tajā pašā brīdī cenas būs mazākas.
Privātās garāžas, kurās sniegtais auto remonts tiks izdarīts neoficiāli. Bez šaubām, šeit vienmēr ir zemas izmaksas, taču te nebūs arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika diez vai būs pareizi realizēta.

Servisa pareizās izvēles nosacījumi

Brīdī, kad tiks meklēts autoserviss Juglā vai jebkādā citā rajonā, nedrīkst skatīties vien uz pakalpojuma izmaksām. Būs nepieciešams novērtēt uzņēmuma meistaru kvalifikāciju, ka arī nepieļaut, ka auto diagnostika būs realizēta neprofesionālā garāžas darbnīcā. Vislabākajā gadījumā var būt iztērēta tikai nauda un laiks. Vissliktākajā – varētu būt nepieciešamas jaunas detaļas vai pat auto. Te būtu labākais variants tāds – kamēr ir garantijas periods, auto remonts un apkope jāveic pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss nav izdevīgs, kā arī tam nav lielas jēgas. Labāk jau ir griezties pie kvalitatīviem autoservisiem, kas tieši var klasificēties kā, piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Kas attiecas jau uz servisiem privātajās garāžās, to servisu var lietot vienīgi tajā gadījumā, kad ir kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis, Savādāk labāk būtu izlasīt citu uzņēmuma klientu rekomendācijas, jo arī slikti veikta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *