Kāda veida grīdas ir Jūsu mājās?

Jebkuras mājas, dzīvokļa un biroja telpas interjera pamatu pamatā ir modernas grīdas. Uz šodienu ir tik ļoti dažādi grīdas segumi, ko varētu piemeklēt konkrēti Jūsu mājas dizainam. Kāds labak izvēlās, ko ierastu un lētu grīdas segumu, kāds ir, piemēram, linolejs, lamināts, kovrolīns vai flīzes. Citiem vairāk patīk tādi grīdas segumi, kuri ir jaunāki un arī izmaksu ziņā dārgāki, kā piemēram, ielietās grīdas, marmoleum vai jebkura veida parkets. Bez šaubām, kad tiks izvēlēts grīdas segums, jau ir jāsaprot, kurā vietā šis segums tiks uzlikts, tā kā konkrētiem izejmateriāliem ir dažādas īpašības. Kā piemēram, guļamistabas vai priekšnama grīdas segumi visbiežāk ir piemeklēti citādāki, jo koridors jau ir vairāk izmantojams nekā guļamistaba. Ieskaties piedāvājumā šeit!

Kādas grīdas iederēsies mājā – parketa vai lamināta?

Mūsdienīgi grīdas segumi ir tik tiešām lielā variācijā, kaut gan biežāk izvēle tiešām ir starp fližu grīdu, parketa dēli un laminata grīdlīstēm. Saistībā ar flīzem viss ir saprotams, bet kādā veidā izprast, kas tad jau ir labākais variants – laminats vai jau parkets? Tā kā sākumā liekas, ka šie segumi ir tik ļoti līdzīgi. Lamināts var izcelties ar vairākām priekšrocībām, kā galvenās ir pieejamā lamināta cena kā arī lamināta ieklāšana. Ikvienam jau ir saprotams, ka gan lamināta ieklāšana, gan demontēšana ir tik vienkārša, ka to var paveikt pašiem. Šie grīdas dēļi neizdegs saulē, bet virsma ir anti statistiska, neizsauc alerģiju kā arī nekaitē veselībai. Tagad ražotais lamināts izceļas ar dabai draudzīgiem materiāliem, bet to izgatavojot tiek ekonomēti dabas resursi. Kā lielākais lamināta grīdlīstes mīnus jau būs tas moments, ka to nebūs iespējams atjaunot. Visiem ir skaidrs, ka lamināts var izberzties ar laiku, kā rezultātā tas ir jāmaina. Visizturīgākais lamināts pēc klases ir 33, tas var kalpot līdz pat divdesmit gadiem, taču tagad visbiežāk ir likts 32 klases lamināts.

Pats parkets var izcelties ar daudzām labām īpašībām – ugunsizturība un karstumizturība, skaņas izolācija, izturība, higiēniskums, izmantošanas drošība. Parketa grīdas dēļi jau ir izgatavoti no dabīga koka, kas tieši padara tā cenu tik augstu, no šī arī radās stereotips, ka parketa cena ir pārāk augsta, lai to pirktu. Bet pastāv arī pieejamāks variants un tas ir trīsslāņu parkets. Vispār ir 3 tipi parketam – masīvais, divslāņu un trīsslāņu parkets, visaugstākā parketa cena ir masīvajam veidam. Bez tā būs jāvērš vērība tam, vai parkets ir nevainojamas formas. Lai pārbaudītu grīdlīstes ģeometriju, tā ir jāsaliek. Labi apdares materiāli būs bez spraugām. Parasti, kad ir meklēts parkets, pircējs izmanto mitruma mērītāju, kur parketa mitruma koeficientam jābūt 9% robežās.

Un protams, ka, kad tiks meklēts atbilstošākais parketa centrs, vispirms apskatiet rekomendācijas un tad droši konsultējaties ar pārdevējiem. Bieži vien tajā pat vietā var būt pārdots arī lamināts, vērsiet īpašu vērību, kad parasti tas laminats akcija kuram ir atbilst 32 klasei. Izziniet visu par likšanas tehnoloģiju, parketu labāk, lai ieklāj speciālists.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *