KĀ UZLABOT SAVU MĀJOKLI UN PAGALMU AR KOKAPSTRĀDES MATERIĀLIEM?

Latvijas kokapstrādes meistaru radītos darbus novērtē ne tikai pie mums, bet arī ārzemēs. Kokapstrādes produkti ir viena no lielākajām eksporta precēm no Latvijas, tādēļ, piedāvājumā ir iespējams atrast visu, sākot ar suvenīriem un beidzot ar mēbelēm, pirtīm un pat rotaļu laukumiem. Sava pagalma vai dārza labiekārtošanā ar vien biežāk izvēlas izmantot dažādus Latvijā ražotus kokapstrādes produktus.

Piedāvājums ir gana plašs – sākot ar suņu būdām un lapenēm un beidzot ar terasēm, bērnu laukumiem un karkasa mājām(vairāk skatīt te – https://vud.lv/produkti/kempingu-majas/). Latvijas kokapstrādes uzņēmumi allaž seko līdzi aktuālajām tendencēm, lai piedāvātu mūsdienīgus risinājumus jebkuram klientam.

PIE MUMS VEIDOTI KOKA ROTAĻU LAUKUMI

Ar vien vairāk privātmāju īpašnieki izvēlas savos pagalmos ierīkot bērnu rotaļu laukumus. Visi ražotie rotaļu laukumi atbilst drošības noteikumiem un tiek veidoti pēc klienta vēlmēm. Attiecīgi – to, kā izskatīsies rotaļu laukums, nosaka pats pasūtījuma veicējs. Iespējams izvēlēties arī individuālus risinājumus vizuālajam noformējumam. Komplektācija lielā mērā nosaka arī cenu. Cenas ir dažādas – sākot no tūkstoš eiro, līdz pat diviem ar pusi. Smilšu kastes, dažādas šūpoles, slidkalniņi, rāpšanās sienas un atrakcijas pēc īpaša pasūtījum – šo visu ir iespējams iekļaut laukuma komplektācijā. Viss pasūtījums tiek veidots pēc klienta pasūtījuma. Varam droši apgalvot, ka jūsu atvase kopā ar draugiem noteikti spēs novērtēt piedāvājumu.

PĀRVIETOJAMAS PIRTIS UN PIRTS KUBLI VEIDOTI LATVIJĀ

Pirts un kublu būvēšana ir vēl viena ienesīga nozare Latvijas kokapstrādes meistariem. Pārvietojamās pirtis tiek veidotas no egles koka un ir pieejamas apaļas vai ovālas formas. Šāda veida pirtis ir ērti pārvietojamas un mobilas, tādēļ atpūtas braucienā ar pirtiņu, ir iespējams ņemt līdzi pašiem savu pirti! Pēc pirts parasti ir patīkami veldzēties vēsākā kublā, vai gluži otrādi – kublu uzsildīt un izmantot kā ārtelpu silto baseinu. Ņemot vērā to formu un izmēru, līdz pirts uzsilšanai nebūs jāgaida stundām ilgi. Pēc pirts vai vienkārši pēc garas darba dienas, ik viens izbaudīs patīkamu relaksāciju kublā. Arī pirts kubli ir ērti transportējami un, pats galvenais, viegli tīrāmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *