Kā pareizi atvērt durvis, gadījumā ja auto vai mājokļa slēdzene ir izlūzusi?

Vai, piemēram, pēc pilnas grūtas darba dienas nevarat tikt ārā vai varbūt nokļūt mājās? Varbūt durvju slēdzene ir salūzusi, vai jau mehānisms būtu iestrēdzis, vai pati atslēga palikusi slēdzenes iekšā? Vairums gadījumu pati pirmā ideja ir piezvanīt mājas saimniekam vai pašam censties uzlauzt ārdurvis. Taču durvju atvēršana pašrocīgi var novest pie durvju ailes bojājumiem un tad vajadzību ātri mainīt viņas. Taču mājoklis nemaz nav tas vienīgais, kur varētu netikt iekšā. Ko tad darīt, ja auto atvēršana nebūs iespējama, bet atslēgas atrodas vai iekšā automašīnā, vai bagāžniekā? Kādā veidā vērt vaļā auto ārdurvis, gadījumā ja slēdzene ir iestrēgusi? Šajā gadījumā pastāv sos durvju atvēršana, kas sniedz palīdzību klientiem šādās situācijās un par ko uzzināt vairāk var to mājas lapā.

Kad slēdzeņu atvēršana ir apgrūtināta, kādi varētu būt iemesli?

Durvju slēdzenes salūšanas iemesli varētu būt diezgan atšķirīgi. Dažreiz durvju atvēršana var neizdoties, tā kā korpuss ir saplaisājis, sviras bloķēšanas mehānisms var saplīst. Taču visu jau var novērst, un arī durvju remonts nav pati briesmīgākā lieta. Tad, kādi tad cēloņi varētu būt durvju slēdzenes bojājumiem? Slēdzenes mēlīte neaizkrīt, ārdurvīm aizveroties. Iemesls var būt nepietiekams cauruma diametrs. Šeit būs tieši rūpīgi jāurbj un tad jāpārvieto dzelzs plāksne. Iemesls varētu būt arī ārdurvju vērtnes galā esošais fiksators vai tas, ka tieši šīs durvis ar laiku nomainīja savu slīpumu. Kā arī ilgstošas ​​lietošanas laikā pats mehānisms var vienkārši atslābināties un nolietoties. Slikta atslēgas pagriešana vai slēdzenes iestrēgšana jau ir saistīta jau ar tās atsevišķu daļu pārvietošanu. Būs vajadzīgs demontēt slēdzeni, kārtīgi iztīrīt visas tās daļas, detaļas ir jāieeļļo un jāuzstāda ierīci savā pozīcijā. Slēdzenes iesprūšana, diemžēl tādā variantā var būt nepieciešams slēdzeņu serviss vai arī to maiņa.
Svarīgākais, kāpēc auto atvēršana var būt problemātiska, ir saistīts vai ar auto drošības sistēmu vai centrālo atslēgu. Ko var sekmēt arī tas, ka tieši auto ļoti stipri bija taisīta ciet vai ar mašīnas parasto atslēgu notiek mehāniski bojājumi. Taču katrā variantā, atbilstošākais atrisinājums tad šeit būtu sos durvju atvēršana, kur speciālists varēs atvērt automašīnu, bet tam nebūs nodarīti jebkādi bojājumi.

Būs nepieciešams speciālists? Slēdzeņu serviss tieši pie sava darba pārzinātājiem

Parādījās problemātiska auto durvju atvēršana vai, piemēram, vajadzīgs durvju serviss? Tomēr ir jāpārzin tās vietas, pie kā varētu doties. Protams, standartā mēs varam piezvanīt brokerim, bet tikai ja mums būs iekļauta sos durvju atvēršana. Taču pastāv kompānijas, kur būs piedāvāts konkrēti profesionāls atslēgu serviss. Kā var tādu kompāniju uziet? Galvenais ir atrast jebkādas iespējamās rekomendācijas. Nekas nav tik ļoti būtisks, kā citu klientu viedoklis, pie tam nav svarīgi vai servisa darbs jau bija seifu atvēršana vai arī pats durvju remonts. Jebkam no tā bija jābūt paveiktam kvalitatīvi. Meklējot uzņēmumu, izrunājiet vēlamos jautājumus, tad varēsiet izprast, vai otra galā ir speciālists. Un vēl necentieties uzlauzt ārdurvis paši, tā kā Jūs jau varat vienīgi sabojāt tās, kas pēc tam būs jāmaina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *