Aizslēdzās dzīvokļa durvis? Kur sastopams atslēgu serviss?

Dzīvē gadās dažnedažādas situācijas, tad kad ir vajadzīga piespiedu durvju atvēršana un neviens nebūs aizsargāts no problēmām, kas saistās tieši ar durvju slēdzenēm, pat neskatoties uz to kvalitāti. Un pirmā lieta, par ko tieši domā ikviens no mums: ko tad pasākt? Kaut kā ir jātiek mājā, taču nemaz nav vēlmes radīt sev tik lielas finansiālas izmaksas, ko pieprasa pilnīgs durvju remonts. Kurā vietā atrast atbalstu šajā situācijā? Vislabāk, kad dzīvoklis tad ir ar apdrošināšanu un tad var būt pieaicināta sos durvju atvēršana. Bet, ja nemaz nav mājokļa apdrošināšanas? Pašam labāk nelauzt mājokļa durvis, bet doties tieši pie speciālista, kad slēdzeņu serviss izdarīs visus darbus efektīvi kā arī nesabojās Jūsu ārdurvis.

Kādēļ varētu salūzt durvju slēdzene?

Iemesli, kādēļ durvju atvēršana var būt ierobežota, var būt ļoti daudzpusīgi. Nav noliedzams, ka, slēdzene varētu būt vienkārši beigusi kalpot savu laiku, kas izpaužas tajā, ka ne tikai dzīvokļa durvis veras vaļā ar grūtībām, bet arī auto durvju atvēršana var būt neiespējama. Vēl viens iemesls var būt slēdzenes brāķis, ko labāk pārbaudīt pirms pirkšanas. Ir skaidrs, ka slēdzenes ir vēl jākopj, jo bez to kopšanas arī pat seifu atvēršana varētu būt sarežģīta. Gan dzīvokļa, tā arī auto atvēršana varētu būt neiespējama, ja to atslēgas tiek izmantotas citiem mērķiem, kā piemēram, lai atvērt alus pudeles. Pats durvju remonts varētu būt vajadzīgs, kad bieži tās tiek atvērtas vai aizvērtas pielietojot spēkā, tādējādi bojājot slēdzeni. Taisot atslēgas dublikātu, vislabāk, kad tiek atrasts pārbaudīts atslēgu serviss, jo sliktas kvalitātes dublikāts varētu sabojāt slēdzeni.

Nepieciešams slēdzeņu serviss? Kur doties?

Gadījumā ja ir uzstādītas kvalitatīvas jaunas durvis, tāpat parasti ieteicams apdrošināt dzīvokli, kur būtu iekļauta arī sos durvju atvēršana Taču tas, kā tieši darbojas šis durvju serviss, labāk ir apskatīt onlain vidē. Ja ir jau radusies situācija, kad auto atvēršana nav iespējama vai jau iesprūdušas dzīvokļa durvis, tad labāk neekonomēt, bet priekšroku dot tai firmai, kur ir labs slēdzeņu serviss. Mūsdienās internets ļauj uzzināt jebko, tādēļ ir ieteicams to izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *