Vēlies baudīt ūdens tuvumu – sup izbraucieni būs pareizā izvēle!

Supošana jeb kā citur dēvēta SUP sērfošana ir slīdēšana pa ūdens virsmu ar dēli un airi. Katrs varētu iemācīties šo sportu neatkarīgi no Jūsu vecuma vai sagatavošanās līmeņa. Galvenais, kas ir nepieciešams, ir paši sup dēļi pielāgoti jums un airi, lai airētu. Cilvēkiem, kam nemaz nav vispār iemaņu, sup izbraucieni var sākties stāvot ceļos. Šādi iespējams apgūt noturēt līdzsvaru un pamazām celties kājās. Turklāt var būt iepriekš nejustas izjūtas, kad supošana tiek realizēta stāvot kājās! Turklāt sup izbraucieni tiešām ir universāls sports, tā kā supot var kā upē, dīķī, ezerā, jūra vai pat okeānā. Svarīgākais, lai laikapstākļi būtu atbilstoši Jūsu izjūtām.

Sup izbraucieni kā arī vajadzīgais inventārs

Visi sup dēļi un to tipi jau ir ar saviem mīnusiem vai plusiem. Kad supošana jau ir tas, ko gribat, ir jāsaprot, kas tad jau ir svarīgāks: serfošanas manevrēšana, stabilitāte, ērtības pārgājienā vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kas pārsteidz ar ātrumu. Lai supošana izdotos, pievērsiet uzmanību izmeriem, kas ir sup dēļiem, un tam, kādā veidā tie ietekmē dēļa īpašības. Sup dēļi priekš sērfinga izgatavoti tieši priekš iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie ir universālie dēļi, tos ražo dažādos izmēros, vairums modeļu ir piepūšami. Atrodiet atbilstošu dēļu garumu kā arī platumu atkarībā no jūsu vēlmēm, garuma, smaguma, prasmēm. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, un garā garuma dēļ, dēļi spēj uzņemt ātru ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām tiek saukti par raķeti starp visiem dēļiem. Vēl viena svarīga lieta ir dēļu garums, platums kopā ar biezumu, kas, savukārt, ietekmē to, kāda būs pati supošana. Turklāt vienmēr atceramies par galveno inventāru, kas ir drošības pavada un veste, bez tiem nav ieteicams iet ūdenī.

Vai, piemēram, sup noma būtu pilnīgi visas atrakcijas uz ūdens virsmas?

Ir vienmuļas pastaigas mežā vai fitnesa nodarbības sporta zālē? Aktīvā atpūta uz ūdens var būt tas, kas vajadzīgs! Mūsdienās šo vidi ļoti attīsta, pie tam tiek piedāvāts īrēt vasarnīcas, kur tiek pavadīta atpūta ar draugiem vai radiem. Standartā viesu māju saimnieki sāk piedāvāt papildus iespējas, piem., sup noma, katamarānu noma un laivu noma, kad blakus ir ūdens. Dārgākas atpūtas piekritēji var izbaudīt arī tādu pakalpojumu, piemēram, kā buru jahtas noma. Kā arī standartā vasarnīcu pakalpojumos ietilpst arī velosipēdu noma. Pie tam sup izbraucieni ir šodienas modes kliedziens, kur gandīz katrs trešais dot priekšroku šai atpūtai. Ja supošana pāraug jau par hobiju, tad izdevīgāk ir jau, kad sup dēļi ir personīgie nevis sup noma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *