Variants kā atslēgties no pasaules – sup izbraucieni

Zinājāt, ka sup dēļi vairumam no mums ne ar ko neatšķirsies no parastakā serfinga dēļa, pie tam šis apstāklis nemaz nav bez skaidrojuma. 2000.g. sākumā viens slavens sērfotājs Riks Tomass ierosināja alternatīvu risinājumu, laikā kad sērfošanai nav viļņu – Stand Up Paddle Boarding. Pēc viņa izpratnes, tas bija paņēmiens, kā var saglabāt formu, uztrenēt izturību un ari līdzsvaru. Taču 4 gadus vēlāk, laikā kad tas tika parādīts kādā no ASV kanāliem, sup izbraucieni saņēma savu popularitātes vilni. ASV iedzīvotaji saskatīja tur lielas cerības un centās patlai sūpošana pārtop par nacionālo sporta veidu. Latvijā ar prieku tika pieņemta supošana un pielāgota Latvijas dabai, tad sup izbraucieni palika par aizraujošu veidu, kad tiek plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni.

Lasi arī – https://www.bullulaivas.lv/pasakumi/

Sup dēļi un to variācijas

Sup dēļi iedalās gan pēc garuma, tā arī pēc to platuma. Savukārt piepūšamie sup dēļi pēc smaguma ir sākot ar 6 – 18 kg. Platuma ziņā sup dēļi ir pieejami no 25 līdz 40 collām. Jo mazāks būs platums dēlim, jo smagāk tad ir turēt līdzsvaru, savukārt šaurs dēļa platums sekmē to, ka supošana ir ļoti ātra. Labākais dēļa platums priekš iesācēja ir no 32 līdz 35 collas. Ar tādu platumu Jūsu sup izbraucieni var būt viegli, ērti manevrējami, bet dēlis neliks satraukties no klāt nākošā viļņa. Jo smagāks ir pats braucējs, jo jāmeklē platāki sup dēļi. Bet maza svara braucējam otrādi – dēlim jābūt šaurākam. Bet pēc biezuma sup dēļi ir no 4 līdz 6 collām. Turklāt, jo biezāks dēlis, jo mazāk tas iegremdēsies ūdenī no slodzes uz tā. Maksimāla platuma sup dēļi būs izcili noderīgi vēsā klimata joslā. Bez dēļa, lai supošana būtu izdevusies Jums būs nepieciešams airis un drošības pavada, kas stiprinās pie kājas un notur Jūs pie dēļa.

Vai, piemēram, katamarānu noma būs pilnīgi visas atrakcijas uz ūdens virsmas?

Šodienas iespēju pasaulē pastāv tiešām milzīgi daudz variantu, kā tiek pavadīta aktīvā atpūta, pie tam nemaz nav nozīmīgi, vai plānos ir atpūta ar draugiem vai ģimeni, katram variantam var atrast savējo. Nav noliedzams, ka šodien mums tīk ceļošana, bet tikai apskatieties, kas ir apkārt! Pie mums eksistē tiešām daudz dažādu variantu, priekš tam, lai aktīvā atpūta būtu izcila. Daudzas viesu mājas, kuras ir gleznainajās vietās, pie tam, kuru piedāvājuma klastā jau ir velosipēdu noma, priekš tam, lai izzināt apkārtni. Tā kā visbiežāk atpūtas zonas ir pie ūdens, ir piedāvāta arī laivu noma vai katamarānu noma, un interesanti, ka arī buru jahtas noma ir dabūjama, kaut kur ārpus Rīgas. Taču, kad tāda veida aktīvā atpūta būs apnikus, tagad ir neredzēta iespēja – aizraujošie sup izbraucieni. Pati supošana pie mums ir salīdzinoši jauna izklaide, bet tajā pat brīdī sup noma jau tagad ir pieprasīta. Turklāt tagad jau ir tie, kuriem jau ir izdevīgāk iegādāties dēli, jo sup īre ir dārgāks prieks ikdienas izklaidēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *