Tortes pēc pasūtījuma – priekam nav vajadzīgs iemesls!

Konditoreja – kas ir tas, kas pats pirmais nāk galvā? Nenoliedzami tie būs gardi konditorejas izstrādājumi, kā piemēram tortes vai kūciņas. Bet mūsdienās pakalpojuma piedāvājumu klāsts ir audzis, pie tam vairākas konditorejas Rīgā un arī citur Latvijā sāk piedāvāt ne tikai uzkodas banketam, taču arī citus iespējas, kā piemēram, pilna banketu ēdienkarte. Dotais serviss jau ir ļoti populārs daudzu cilvēku vidū, jo pašiem jau domāt par ēdienu tad ir ilgi un raizējoši. Pie tam šajā gadījumā tiks izveidota personalizēta banketu ēdienkarte, kura tiek piemērota Jūsu un Jūsu viesu vēlmēm, un arī pēc tam nevajadzēs domāt, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri vai rauši.

Gribat pasūtīt torti? Galvenās lietas, kurām jāvērš vērība

Nav svarīgi, kādi svētki būs, bet tagad vienīgi daži klienti izvēlās veikala tortes un aizvien milzīgāku popularitāti saņem ne tikai tortes pēc pasūtījuma Rīgā, bet arī citās pilsētās. Bez šaubām tāda veida konditorejas izstrādājumi, kā torte ir svētku galda pamata dekorācija. Un visbiežāk torte būs sūtīta pārbaudītā vietā. Konditorejas Rīgā piedāvā cilvēkiem ļoti daudz vairāku pildījumu, kā arī noformējumu tortēm. Priekš tam, lai varētu izdomāt, kādu pasūtīt torti, vajadzīgs uzzināt, kādi tieši tortes varianti var būt piedāvāti. Banketi visbiežāk priekšroku dod šādam tortēm – biskvīta, marcepāna, suflē vai arī jogurta. Suflē vai jogurta tortes pēc pasūtījuma parasti piemērotas, ja viesi domā par savu svaru. Savukart marcipāna tortes ir visdārgākās. Tomēr visbiežāk tortes pēc pasūtījuma tad ir tieši no biskvīta. Konditorejas izstrādājumi no biskvīta palīdz realizēt jebkuras fantāzijas, savukārt tortes pārtop par mākslas darbu, ar ko lepojas konditorejas rīgā vai jebkur citur pasaulē.

Galdu klāšana izbraukumā , tā ir iespēja organizēt pasākumu jebkurā vietā

Paši banketi tomēr ir viens no pieprasītākajiem svētku galda organizēšanas formātiem. Banketi ir atbilstoši kāzām vai jubilejām, lieliem izlaidumiem un cita veida notikumiem. Organizējot pasākumu, tad ir nozīmīga pareizi sagatvota banketu ēdienkarte, obligāti ņemot vērā uzlūgto cilvēku skaitu. Interesanti, ka pati banketu ēdienkarte parasti būs aprēķināta gramos saistībā ar pasākuma ilgumu. Lietišķie banketi visbiežāk iet pāris stundas, un šeit uzkodas būs rēķinatas atbilstoši līdz 400g uz cilvēku. Klajot galdu jubilejai vai izlaidumam, kas turpinās no 4-6 stundām, būs aprēķināts no 600-1200 gramiem produktu uz viesi. Turpretim kāzu svinībās kopā ar tādu lietu, kā tortes uz pasūtījumu, tiek izskaitļots līdz pat 1,5 kg produktu liela banketu ēdienkarte uz vienu cilvēku. Taču der atcerēties, ka pasākums būs izdevies un galda klāšana būs augstā līmenī tikai pārbaudītā vietā. Savukārt pati galdu klāšana cenas ziņā ir atkarīga no izmantoto produktu daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *