Plašas automašīnas nomas iespējas

Automašīnu iznomāšana var būt parocīga ikvienam, jo mūsdienās auto tiek intensīvi izmantoti bezgala daudziem mērķiem. To ir tiešām ērti izmantot atsevišķās situācijās, bez tam ir iespējama auto noma ar vadītāju. Noteikti jāpatur prātā, ka itin visiem klientiem ir jābūt vecākiem par 20 gadiem, jo to pieprasa uzņēmuma nosacījumi. Izveidotajā līgumā allaž tiek ļoti stingri norādīts, kādā teritorijā tieši Jūs drīkstat izmantot attiecīgo auto. Piedāvātajiem kravas busiem maksimālais pieļaujamais nobraukums vienā naktī ir 500 km, bet vieglajiem auto tikai 200 km. Ja sākotnējie plāni mainās un nākas nobraukt ievērojami vairāk, Jums vienkārši nāksies piemaksāt kādu konkrētu summu. Tiek piedāvāta pat ilgtermiņa auto izdevīgā noma, kas ikvienam piedāvā izdevību lietot spēkratu no 2 līdz 12 mēnešiem absolūti jebkurām Jūsu vajadzībām. Tiesa gan šādos apstākļos mašīnu noma tiek pieļauta vien tādā gadījumā, ja tiešām laicīgi tiek veikti visi ikmēneša maksājumi.

Aplūkojiet visus spēkratus tūlīt

Auto noma Rīgā ir ērts variants arī tādā gadījumā, ja gadījumā nepieciešams transfērs no lidostas vai uz to. Katrā ziņā izvēlētās mašīnas noma ir nopietns Jūsu lēmums, tieši tāpēc būtu jārēķinās ar ikvienu sīkumu. Ir vienmēr iespējams aplūkot noteiktu tabulu ar precīzām cenām, lai vieglāk saprastu, kas Jums finansiāli būtu krietni patīkamāk. Mikroautobusu noma var būt nevainojams risinājums, kad , piemēram, tiek ieplānoti tālāki izbraucieni ar ģimeni. Iepazīstot redzamo piedāvājumu, Jūs ievērosiet kāda veida ātrumkārba ir ikvienam no auto, tieši tāpat redzams katras automašīnas ražošanas gads. Tieši tāpat attēlota bagāžnieka ietilpība, sēdvietu skaits un citas detaļas, kas noteikti palīdzēs Jums vieglāk izlemt, kuru auto izvēlēties. Pieejams arī papildu lietderīgais aprīkojums, kā piemēram, speciālais bērnu auto sēdeklītis, par kuru noteikta papildu maksa par ikvienu tā izmantošanas dienu.

Izmantojiet visas sniegtās privilēģijas

Auto īre Rīgā piedāvā vairākas privilēģijas, taču būtu jāsaprot, ka Jums būs pilnībā jāuzņemas atbildību, ja pēkšņi radīsies bojājumi. Lai izvairītos no nepatīkamiem naudas sodiem par diezgan muļķīgām lietām, vienmēr rūpējieties par zināmu kārtību automašīnas skaistajā salonā. Lai vispār varētu izmantot visas iepriekš minētās iespējas, Jums noteikti jābūt kā minimums 1 gada autovadītāja stāžam. Klientiem ir iespēja pasūtīt arī mašīnu uz Jums nepieciešamo vietu, piemēram, tiek piedāvāts transfērs uz Kauņas lidostu.Jūsu attiecīgā rezervācija būs pilnvērtīga jau kopš mirkļa, kad vien būsiet izdarījis noteiktu maksājumu no kopējās summas. Jums būs tiesības apmaksāt šos izvēlētos pakalpojumus sev piemērotākajā veidā, lai pilnīgi visi katru reizi varētu justies brīvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *