ORTOZES REHABILITĀCIJAI PIEAUGUŠAJIEM UN BĒRNIEM.

Mūsu pašsajuta katru dienu būtiski ietekmē veselību un komforta līmeni, kas, savukārt, iet roku rokā ar to, ko dienas gaitā varam vai nevaram paveikt. Ikdienas gaitas un darbi tiek būtiski ietekmēti, ja jūtamies kaut nedaudz nekomfotabli savā ķermenī, noguruši un pilni emocionālas spriedzes. Šādi momenti ir īpaši piemēroti tam, lai dotu savam ķermenim un garam iespēju atpūsties un uzlādēt spēkus. Rehabilitācijas gaita palīdz ķermenim atgūt specifiskās dabiskās funkcijas un uzkrāt enerģiju. Kompresijas zeķes un to sniegtās priekšrocības nenoliedzami novērtēs grūtnieces, cilvēki pēc vēnu operācijām un vienkāršākām procedūrām, tie, kuriem ir ikdienā ievērojama slodze kājām. Topošās māmiņas obligāti novērtēs ne tikai kompresijas zeķes, bet arī grūtnieču jostas un speciālo apakšveļu, kas būs lieliski palīgi ne tikai grūtniecības, bet arī pēcdzemdību periodā. Savukārt, ja būtiska mazliet nopietnāka pieeja rehabilitācijai, tad dažāda tipa ortozes piedāvās lielu atbalstu ikdienas gaitām. Ienāc – https://dynasty.lv/

KUR PIRKT KOMPRESIJAS APĢĒRBU TIEŠSAISTĒ?

Dažāda veida kompresijas apģērbs pēdējos gados ir kļuvis ļoti populārs. Lielu popularitātes blīvumu varam vērot sportistu un aktīvās atpūtas piekritēju vidū, kuri zem brīvā laika apģērba, pavelk kompresijas apģērbu. Šādā veidā ir iespēja mazināt noguruma un diskomforta radītās neērtības, jo kompresijas apģērbs uzlabo asinsriti slodzes gadījumos. Kompresijas zeķes ir nopērkamas gan aptiekās, gan dažādos web veikalos, kas piedāvā šāda un līdzīga tipa aksesuārus. Tautā visbiežāk tās tiek dēvētas par vēnu zeķēm, jo ir obligāta nepieciešamība pēc vairāku vēnu operāciju veikšanas rehabilitācijas periodā, pie tam, vēnu zeķu sniegtās priekšrocības nenoliedzami novērtēs gan tie, kuri ikdienā dara stāvošu darbu, gan tie, kuri regulāri dodas lidojumos.

 

Ortozes palīdz ikdienā atgūt un attīstīt zudušās pašaprūpes un ikdienas iemaņas, tādējādi tās ir īpaši noderīgas cilvēkiem pēcoperācijas un rehabilitācijas periodā, kā arī personām ar kustību traucējumiem. Ortozes visbiežāk tik iedalītas medicīniskajās un sporta ortozēs, kas abas pilda atbalsta lomu. Sporta ortozes ir izplatītas aktīva dzīvesveida piekritēju vidū, savukārt medicīniskās ortozes ir populāras personām ar fizisku invaliditāti, pēcoperācijas rehabilitācijas periodā. Ir iespējas iegādāt ortozes celim, potītes ortozes, ortozes elkonim, bandāžas, sporta ortozes celim un potītēm. Lai iegādātos maksimāli piemērotas ortozes un bandāžas, ieteikums konsultēties ar funkcionālo speciālistu, jeb ergoterapeitu, par vislabāko risinājumu un piemērotāko ortozi konkrētajai problēmai.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *