MODUĻU GARĀŽAS UN ANGĀRI VISUR LATVIJĀ.

Ar vien biežāk dažāda veida dzelzs būves tiek lietotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos konkrētas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, dzelzs garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļiņa no visa piedāvājuma. Metāla garāžas var būt par mazu visu klientu vēlmju apmierināšanai, tādējādi angāra eltniecība bieži ir piemērotākais risinājums.

DAŽĀDA STILA GARĀŽAS JŪSU MĀJĀM.
Varam sameklēt dažāda tipa saliekāmo garāžu piedāvājumus. Viens no izplatītākajiem kritērijiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta veids – divslīpu, horizontāi vai vertikāli slīps. Traktoru garāžas būs attiecīgi lielākas un arī atbilstošākas transporta izmēriem. Bieži klienti dod priekšroku saliekamām moduļu garāžām. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan dzelzs, gan akrila. Dārgākais seguma veida ir akrila garāžām. Arī garāžas tiek izveidotas balstoties uz klienta vajadzibām.

KUR UZIET UN UZSTĀDĪT ANGĀRU?
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne tikai saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *