Metālapstrādes uzņēmumi Latvijā.

Kalējiem vienmēr ir bijusi kā arī būs goda vieta amatnieku aprindās, jo prasme rīkoties ar metālu kā arī no tā veidot dažādus dizaina elementus un celtniecībā izmantojamus elementus, ir augstā vērtē. Bieži vien metālāpstrādes speciālistu palīdzība tiek meklēta, lai radītu speciālus pēc pasūtījuma gatavotus dizaina objektus vai pat kāpnes un margas. Vienā eksemplārā izgatavots šāda tipa interjēra priekšmets ir ļoti ekskluzīvs un noteikti palielinās īpašuma kopējo vērtību. Metālapstrādes uzņēmumi izgatavo pasūtijumus arī rūpnieciskos nolūkos, piemēram metāla siju vai konstrukciju izgatavošanai. Bieži, izveidojamo lietu saraksts ir nebeidzams turklāt, izgatavot iespējams teju jebko – sākot ar interjēra priekšmetiem un beidzot ar metāla karkasiem un sijām un logu restēm.

 

Dzelzs kāpņu montāža.

Trepju margas kā arī metāla kāpnes ir kļuvušas par vienu no zināmākajiem pasūtījumiem. Pēc pasūtījuma radītas kāpnes un arī margas tiek uzstādītas arī jaunbūvēs un arī daudzdzīvokļu namos. Kā lielisks telpas stila objekts varētu kalpot stilīgas metāla trepes un arī nerūsējoša tērauda margas. Metāla apstrādes zinātāji sadarbojas ar dizaineriem, lai izveidotu optimālu izpildi savu klientu pasūtījumiem. Nozīmīgi atcerēties par margām. Kāpņu margas ir svarīga trepju komponente ne vien vizuālā noformējuma, bet arī drošības ziņā. Margas, kuras veidotas no metāla, tiek drošas un arī izturīgas, kā arī pirkuma cenā ir iekļauta kāpņu un arī margu montāža. Esam atvērti jebkāda tipa uzņēmuma klientu domu lidojumiem, lai īstenotu ieceres un arī piepildītu sapņus!

 

Dzelzs vārti un arī žogi privātīpašumiem.

Vēl viena liela pakalpojumu grupa ir metāla žogi kā arī metāla vārti. Savu īpašumu grib aizsargāt ik viens no mums turklāt, metāla žogs vai izturīgi metāla vārti ir vislabākais veids kā to īstenot. Mūsu firmā izgatavotie metāla vārti un žogi, pasargās īpašumu jebkurā diennakts laikā. Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes nav vajadzības asociēt ar cietumu – tās bieži ir uzstādītas logiem, kas ir vērsti uz ielas pusi, kur ir aktīva satiksme arī gājēju plūsma. Logu restes mūsu laikos kļūst realizējams izveidot tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks vizuālā noformējuma objekts.

 

Metālapstrādes produkti.

Metālapstrāde cilvēku prātos asociējas ar masveida rūpniecisku ražošanu vai arī māksliniecisku darbību. Mūsu kompānijas un personāla mērķis ir parādīt, ka metāls ir ārkārtīgi elastīgs un viegli pielāgojams materiāls, no kura var radīt arī dažāda veida sadzīvē lietojamus elementus, tai skaitā žogus un trepes privātiem pasūtītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *