Metālapstrāde Latvijā.

Kalējiem vienmēr ir bijusi kā arī būs goda vieta amatnieku vidū, jo māka apieties ar metālu turklāt, no tā radīt dažādus vizuālā noformējuma elementus un celtniecībā izmantojamus elementus, ir augstā vērtē. Pēdējos gados populāri ir kļuvis izmantot kalēju servisu specializētu pasūtījumu realizācijā, piem., kāpņu un to margu būvei. Vienā eksemplārā izgatavots šāda tipa interjēra priekšmets ir ļoti ekskluzīvs un noteikti palielinās īpašuma kopējo vērtību. Metālapstrādes uzņēmumi izgatavo pasūtijumus arī rūpnieciskos nolūkos, kā piemēram metāla siju vai konstrukciju izgatavošanai. Izgatavošanai tiek pieņemti teju jebkāda veida pasūtījumi – žogu stabi, vārti, logu restes, interjēra un arī dizaina objekti, trepes kā arī margas un šo sarakstu būtu iespējams turpināt vēl ilgi.

 

Kāpnes un margas daudzdzstāvu namiem.

Nedaudz vēl par margu un kāpņu veidošanu. Metālapstrāde jau gadiem ilgi vairāk nav pielīdzināma padomju laikos pierasto metāla izstrādājumu izskatam un arī kvalitātei. Tehniskās iespējas 21. gadsimtā sniedz ne tikai plašākas izgatavošanas opcijas, bet arī dizaina izstrādi un galaprodukta uzstādīšanu. No metāla būvētās trepes varētu būt dažnedažādi izlocītas un arī pielāgotas pasūtītāja vēlmēm. Kāpnēm noteikti ir jābūt apvienojumā ar margām. Margas var kalpot kā lielisks dizaina elements, apvienojumā ar drošību. Trepju margas var tikt veidotas saskaņotas gan ar pašu kāpņu dizainu, gan arī lielākoties pielāgotas apkārt redzamajam interjēram. Pasūtījums tiek pieņemts un arī veikts ņemot vērā pāris pozīcijas.

 

Speciāli ražoti metāla vārti un žogi.

Pie metālapstrādes speciālista var vērsties arī gadījumos, ja nepieciešams izstrādāt un arī izgatavot žogus un arī vārtus. Speciāli paūtīts metāla žogs, vārti vai arī abi, kuri ir ražoti balstoties uz visām klienta vajadzībām un īpašuma īpatnībām, ir labākais sargs pret nevēlamiem viesiem un arī acu skatieniem. Pieprasīts pasūtījuma veids ir arī metāla restes, kuras ir uzstādītas logiem, kā piemēram, garāžās vai arī saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis sētā. Maldīgi restes identificēt ar cietumu! Restes mūsu laikos tiek dekorētas ar dizaina elementiem un arī izlocītas dažādos veidos, nezaudējot to funkcionalitāti.

 

Metālapstrādes gala produkti.

Metālapstrādes gala produkti var būt ārkārtīgi daudzpusīgi. Ja gribat veikt pasūtījumu savai iecerei, dizaineri ar lielu entuziasmu radīs datalizētu skici, kurā ērti iepazīt to, kā pasūtījums var izskatīties, gan arī to, kā tas iekļausies interjērā vai apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *