Meklē riepas? Aplūko piedāvājumu!

Izmantojot tās pašas vairākus gadus, to protektora nodilums noteikti būs labi pamanāms, tāpēc laikus nepieciešama to maiņa. Tieši jaunas riepas ļaus izbaudīt komfortablu braukšanu, turklāt degvielas patēriņš būs mazāks. Visiem klientiem, kas tiešām nevēlas maksāt pārāk daudz, profesionālais riepu serviss izveidojis īpašu klāstu, kurā apkopotas mazlietotas riepas. Lietotas riepas nekādā ziņā nemazinās braukšanas kvalitāti, jo to stāvoklis un protektora dziļums tiek rūpīgi apskatīts uz speciāla montāžas stenda. Vērienīgā riepu garāža garantē visai plašas izvēles iespējas, tāpēc lētas riepas, kas pielāgotas Tavam personīgajam auto, nebūs nemaz tik grūti atrast. Izvēlies riepas šeit!

Izraugies riepas ziemai jau laikus

Izvēloties lietotas ziemas riepas, jāpatur prātā, ka tās pārsvarā būs piemērotas 1-2 ziemas sezonām, tomēr reizēm tas ir patiešām izdevīgs variants. Lai nebūtu jābaidās no mainīgiem laikapstākļiem, ziemas riepas jāuzmontē jau pašā sezonas sākumā, tad zināsi, ka saķere būs daudz labāka pat uz tāda ceļa, kas klāts ar ledu. Svarīgākais pluss ir tas, ka riepu noliktava ļauj izraudzīties nepieciešamos komplektus ne tikai vieglajiem auto, bet arī kravas u.c. automašīnām. Riepas Dreiliņi garantē daudzveidīgu piedāvājumu, jo iespējams iegādāties pat lielāka diametra riepas. Lietie diski nodrošina mazāku automašīnas inerces momentu, līdz ar to varēsi ļoti ātri nobremzēt. Turpretī lietoti auto diski būs ievērojami lētāki, tomēr jebkurā gadījumā svarīgi apskatīt konkrēto riepu izmēru un stiprinājuma diametru.

Atrodi lietotas vasaras riepas

Lietotas vasaras riepas noliktavā nonāk tieši no Vācijas, pietam to protektors ir 6-9 mm. Riepas Rīgā pielāgotas dažāda tipa ceļiem, tāpēc sākumā svarīgi pievērst uzmanību vasaras riepu protektora rakstam. Vecās riepas Ulbrokā iespējams nodot pārstrādei vai arī glabāšanai uz vienu sezonu, tādēļ pašam nebūs par to jāraizējas. Skaidrs, ka daudzpusīgajā pakalpojumu klāstā norādīta arī riepu montāža, ko darbinieki veic ar modernām iekārtām. Ja gadījumā tiek konstatēti ventiļu bojājumi un citas būtiskas problēmas, speciālisti par to nekavējoties informē klientu un uzreiz arī piedāvā savu palīdzību. Riepu maiņa un balansēšana ir savstarpēji cieši saistītas, jo vienmēr ir svarīgi pašam pārliecināties, ka auto būs stabils un nebūs jūtams diskomforts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *