MĒBEĻU NOMAS POZITĪVĀS PRIEKŠROCĪBAS

Neatkarīgi no tā, vai esat telpu īpašnieks vai pasākumu organizētājs, vai, iespējams, plānojat savas sapņu kāzas, kādā brīdī jāpieņem lēmums attiecībā uz mēbelēm – tās labāk iegādāties vai īrēt? Vai nomāšana nesanāk daudz dārgāka? Kā vispār orientēties piedāvājumā, ja esat izdomājis izmantot galdu un krēslu nomas pakalpojumus? Kā jau jebkurā lietā, te ir savi par un pret, taču mūsdienu laikmetā, kad izvēles mums nereti ir vairāk kā saprašanas, mēbeļu nomai tomēr ir dažas būtiskas priekšrocības.

Kā pirmo no galdu un krēslu noma plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma!

Otrā nianse, kas ir krēslu un galdu īres priekšrocība – uzglabāšana nav jūsu probēma! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodarbojas arī ar mēbeļu piegādi un aizvešanu, un jums tas nozīmē, ka tā ir vismaz viena lieta, par ko jums nav jāuztraucas!

Treškārt, mēbeļu noma – visi uzreiz domā tikai par galdiem un krēsliem, bet te ir daudz plašāks piedāvājumu klāsts.

Labākie mēbeļu iznomātāji piedāvā arī garderobes nomu. Ko tas nozīmē? To, ka jūsu viesiem būs, kur atstāt savas virsdrēbes un visu lieko! No vienas puses, tas var šķist kā sīkums, bet diezin vai jūsu pasākuma apmeklētāji gribētu pavadīt laiku, turot mēteli rokās vai izmisīgi mēģinot to uzkabināt uz sava krēsla atzveltnes.

Labs mēbeļu izīrētājs piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki ierodas pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista ir risks, ka sāksies drūzēmšanās un pat konflikti, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus izglītotākos cilvēkus.

Vasarā var izlīdzēties vienkārši ar garderobes statīva nomu, jo garderobistam visticamākais darba īsti nebūtu, taču pavisam no statīva atteikties nevajadzētu, jo pasākuma apmeklētājiem tik un tā mēdz būt līdzi kādas lietas, kas traucētu izbaudīt pasākumu vai maisītos pa kājām gan pašiem, gan citiem apmkelētājiem.

Lai vai kurš no šiem 3 faktiem , jūsuprāt, ir būtiskākais – tie visi ir gana spēcīgi, lai jūs novērtētu  mēbeļu īres nozīmi.

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *