KUR RĪGĀ PIEGĀDĀ SUŠI?

Mūsdienās sushi vairs nebūtu nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas nopērkama lielveikalos, pasūtāma restorānos un suši var viegli gatavot arī mājās. Lai sushi pagatavotu mājās, atliek vien doties uz tuvāko veikalu un nopirkt visu nepieciešamo, tai skaitā savas mīļākās zivis un arī dārzeņus. Ja tomēr sushi izlemjat nobaudīt restorāna, bet to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs un arī suši veids noteikti ir minēts produkta aprakstā.

KUR NOSKAIDROT SUSHI RECEPTES?
Maldīgi domāt, ka sushi komplekti  ir neliels zivs gabaliņš ietīts rīsos un arī jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas ir veselīgs kā arī garšīgs ēdiens ko var pasniegt ar dažādiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Sushi noteikti ir ļoti viegli pagatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai kā arī produktu opcija, ko likt pildījumā, noteikti ir ļoti liela un noteikti eksistē opcijas improvizēt. Suši receptes noteikti ir ļoti vienkāršas kā arī daudzas no tām atrodamas arī internetā vai arī var smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai maki suši. Visvienkāršākie kā arī populārākie sushi, kurus arī noteikti ir visvieglāk pagatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Sushi izskats var būt atšķirīgs, gan izmēra, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti noteikti ir ceptie un karstie rolli. Lai pagatavotu karstos sushi, būs nepieciešams rollu apcept tempuras mīklā vai servēt tos ar kausēto sieru. Sushi noteikti ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai arī vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos brīžos suši var pagatavot ar tofu un dārzeņiem.

Ja nebūs vēlmes vai izdevības suši pagatavot pašam, ir opcija tos pasūtīt no dažādiem suši restorāniem. Pēdējā laikā īpaši populārs ir kļuvis sushi ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādi ir opcija uzlabot ēdienkarti un arī piedāvāt zemākas cenas, piemēram, veidojot sushi setus, kas noteikti ir ļoti populāra uzņēmuma klientu alternatīva visā Latvijā. Arī suši akcijas piedāvājumi noteikti ir ļoti pieprasīti kā arī izplatīti. Būsim atklāti, sushi nebūs tas lētākais ēdiens ko pasūtīt restorānā, taču, ja iegādājaties suši setu, kurā var atrast dažāda veida sushi, ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi piedāvā visā Rīgā un rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *