KRĒSLI, KAS APVIENO ESTĒTISKO UN PRAKTISKO KVALITĀTI

Vai kādreiz esat aizdomājušies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iespējams iztikt? Viena no šādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. 21. gadsimtā krēsli vairs nav tikai vienkārša praktiska mēbele, kas izmantojama tikai lai nebūtu visu laiku jāstāv vai jāguļ – nē, šodien krēsli ir arī dizaina priekšmets, kas neizsakāmi daudz ko stāsta par telpas īpašnieku.  Ja meklē uzticamu sadarbības partneri, kas piedāvā augstākās kvalitātes Latvijā izgatavotus krēslus (piemēram, bāra krēslus, apmeklētāju krēslus, konferenču krēslus un vēl daudzus citus). Krēslu izvēle ir milzīgi- kā tajā neapjukt?

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir vislabākā kvalitāte – uzņēmums garantē šo krēslu ilgu kalpošanas laiku un izturību.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli izceļas ar skaistām, liektām līnijām un formām, kas vienmēr izskatās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, materiāls, no kā šie krēsli ir izgatavoti, ir liekti līmētais finieris, tāpēc tie ir viegli pēc svara, kas ir būtiski, ja nepieciešāms krēslus pārvietot, turklāt to ergonomiskā forma arī sēdēšanai piešķir papildus komfortu. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru projektus ir radījuši pasaulē atzīti interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design no Dānijas, Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties  piedāvātās mēbeles? Šis ir uzņēmums ar daudzu gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā, ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Saplākšņa krēslu līnijas un formas ir liektas un plūstošas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkuru telpu. Krēslu elegance nav nejaušība – tas ir rūpīgs pasaulē atzītu interjera mākslinieku darbs, kuri rūpīgi strādājuši, lai radītu ikviena krēsla oriģinālo stilu.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir izteikti viegli, tātad tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un kompakti glabājami.

Lai arī dizaineri ir ārzemju, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Šis ir svarīgs fakts, jo tas ietekmē gan mēbeļu piegādes cenas un termiņu, gan iespēju tos apskatīt klātienē pirms to iegādes, un vajadzības gadījumā jūs saņemsiet konsultāciju par personalizētiem pasūtījumiem.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, ir arī citas nianses, kas jāņem vērā – ja meklējat krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāmeklē tādi, ko ir ērti kopt.

tie saliktā veidā ir pielāgoti kompaktai uzglabāšanai – proti, tie neaizņem daudz vietas.

 

Ja tev ir svarīgi, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās stilīgi, tad jums jāpasūta tie no firmas, kas ir šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu priekšā un rūpējas par personīgu pieeju pret jebkuru klientu. Latvija vienkārši nav tik liela, tāpēc uzņēmums nevar  atļauties bojāt savu reputāciju.

Pavisam noteikti ir augstākās klases sadarbības partneris krēslu un citu mēbeļu iegādes jautājumos, jo izcilas kvalitātes krēsli un citas mēbeles, kā arī profesionāla apkalpošana te būs nemainīgas vērtības – sākot no pasakainiem atpūtas krēsliem un beidzot ar funkcionāliem apmeklētāju krēsliem.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir nozīmīgākā vērtība jebkurā situācijā, jo tas nodrošina gādās par labu rezultātu – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava biznesa iekārtošanu. Izvēlies meistarīgu un gaumīgu krēslu ražotāju !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *