KĀ IZRAUDZĪTIES ATBILSTOŠĀKO GARĀŽU VAI ANGĀRU?

Ar vien biežāk dažāda stila metāla konstrukcijas tiek izmantotas ne vien ražotnēs, bet arī privātīpašumos konkrētas saimniecības labiekārtošanā. Angāri, metāla garāžas un vēl daudz kas cits, ir tikai maza daļiņa no visa piedāvājumu klāsta. Dzelzs garāžas var būt par mazu visām klienta vēlmēm, tādējādi angāra celtniecība bieži ir labākais risinājums.

KĀ ATRAST PIEMĒROTU GARĀŽU?
Ir vairāku stilu saliekamās garāžas. Viens no izplatītākajiem rādītājiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta forma – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un atbilstošākas transportlīdzekļa gabarītiem. Moduļu garāža ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas pircēji savu vēlmju īstenošanai. Garāžu vārti ir veidojami dažādos veidos, atkarībā no iespējas un pircēja vēlmēm. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan metāla, gan akrila. Akrila seguma garāžas būs dārgākas. ceļot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas klienta vajadzības.

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIONALITĀTES ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne tikai saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *