Iekārto savu sapņu guļamistabu gaumīgi

Arvien biežāk mēbeļu ražotāji patērētajiem piedāvā patiesi “gudras” mēbeles, kuru vienkāršais izskatas īstenībā slēpj pārdomātu un ekonomisku dizainu. Arī šādas advancētas mēbeles ir atrodamas dažādos dizainos, izmēros un krāsās veikalos, tās ir iespējams pilnībā pielāgot katra klienta vēlmēm, izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma.

Šādas mēbeles būs unikālas un neatkārtojamas, tātad arī maksimāli piemērotas tieši jūsu telpas vajadzībām. Arī finansiāli šis risinājums ir viens no labākajiem. Tā vietā, lai iegādātos vairākus standarta interjera priekšmetus, varam specializēti izgatavot tieši savas telpas izmēriem nepieciešamu mēbeli. Piedāvājumā arī ergonomiski matrači!

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Virtuves iekārtas, kas izgatavotas pēc pasūtījuma lieliski pasvītro mitekļa individualitāti un neiejaucas telpas dabiskajā līniju plūdumā. Neatkarīgi no virtuves izmēriem, tieši iebūvētās virtuves ir iecienīts risinājums. Virtuves mēbeles tieši ietekmē to, kāda būs konkrētā virtuve – silta un omulīga vai vēsa un praktiska. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē būs trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, cepeškrāsns – šīs virtuves ierīces nosaka virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāatzīst, ka virtuve ir tā telpa kurā visa saime uzturās viebiežāk, tādēļ taupīt uz šīs telpas iekārtošanu tiešām nav ieteicams.

Pēc garas darba dienas ir tik patīkami pārnākt mājās un atslābināties karstā vannā! Lai vannošanās būtu pilvērtīga, ir svarīgi iekārtot telpu šīs funkcijas atbalstīšanai. Tajā pašā laikā vannas istabai jābūt gana praktiskai, lai tās iekārtojums mums ļautu veikli un viegli sagatavoties darbam vai skolai agros rītos. Tas, kas spēj šīs divas funkcijas lieliski apvienot, ir pareizā vannas istabas mēbeļu izvēle. Ja uzmanīgi izvērtēsiet telpas un mēbeļu izmēru proporcijām, iegūsiet vannas istabu, kura rada plašuma ilūziju. Ir tik viegli pārblīvēt mazo telpu ar plauktiem, tādēļ pēc pasūtījuma radītas vannas istabas mēbeles ir lielisks risinājums šai problēmai.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Mūsu mājokļos viesistaba parasti ir plašākā telpa, kurā uzturamies gan ģimenes, gan draugu lokā. Viesistabā parasti atrodas TV, varbūt arī spēļu konsoles, dīvāni un klubkrēsli. Viesistabas plašā funkcionalitāte nosaka to, ka tajā vēlamies ietilpināt dažāda rakstura mēbeles.  Iebūvējamais skapis viesistabā radīs plašuma iespaidu. Tāpat, viesistabā lieliski izskatās sienas plaukti grāmatām, fotogrāfijām. Ļoti ērti un parocīgi ieeju viesistabā ierīkot kā bīdāmās durvis, lai, piemēram, viesību laikā viesiem būtu ērti ienākt un iziet no telpas, neradot lieku troksni. Ir vērts padomāt par funkcionālas TV iekārtas uzstādīšanu – mūsdienīgas mēbeles ļoti eleganti noslēpj kabeļus un piedāvā dizainu, kas rotā telpu. Ar īstajām mēbelēm viesistaba būs gan omulīga atpūtas vieta mājiniekiem, gan eleganta telpa mājas ballītēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *