Esi gudrs – iekārto mājokli ar unikālām mēbelēm

Padomju laiku sekcijas nu kļuvušas par retumu mūsdienu mājoklī, tās raiti kļuvušas par pagātni Latvijas interjera aktualitātēs. Mūsdienīgs mājoklis vai birojs nereti ir aprīkots ar mēbelēm pēc pasūtījuma. Ražošanas industrija progresē, efektīva tehnoloģiju izmantošana ļauj radīt tādas mēbeles, kas kalpo konkrētam telpas izmēram un iekārtojumam.

Mēbeļu ražotāji un izplatītāji kļuvuši arvien pieejamāki, lai spētu pielāgoties jebkurai gaumei un vajadzībām. Mūsdienīgi mēbēlu ražotāji iedvesmojas no pārbaudītām globālā tirgus vērtībām. Ražotāji koncentrējas uz viegliem izejmateriāliem, kurus kombinē ar videi un veselībai draudzīgiem pārklājumiem.

Ienāc- https://santasmebeles.lv/piedavajam/biroja-mebeles/

Virtuvē notiek liela daļa jebkuras saimniecības rosības. Mājokļa saimnieku paradumi, tradīcijas un gaume tieši novērojama virtuves iekārtojumā. Virtuves iekārtas, kas izgatavotas pēc pasūtījuma lieliski pasvītro mitekļa individualitāti un neiejaucas telpas dabiskajā līniju plūdumā. Neatkarīgi no telpas lieluma, tieši iebūvētās virtuves ir iecienīts risinājums. Virtuves mēbeles tieši ietekmē to, kāda būs konkrētā virtuve – silta un omulīga vai vēsa un praktiska. Ir nozīmīgi saprast, vai virtuvē atradīsies trauku mazgājamā mašīna, veļas mašīna, cepeškrāsns – šīs virtuves ierīces ietekmē virtuves mēbeļu izmērus un dizainu. Jāsaprot arī tas, ka virtuve ir telpa, kurā apgrozāmies visvairāk, tādēļ ekonomēt uz virtuves interjera viedošanu patiešām nav vērts.

Gluži kā teicienā par cinīti, kurš gāž lielu vezumu, arī vannas istaba ir viena no mazākajām telpām ikvienā mājoklī, tomēr funkciju apjoms tai ir varen plašs. Te mēs mazgājam veļu, mazgājamies paši, mazgājam savus bērnus un pat mājdzīvniekus. Jo mazāka vannas istaba, jo svarīgāka vannas istabas mēbeļu pareiza izvēle. Te lieti noderēs interjera eksperta padoms, lai pieņemtu pareizos lēmumus. Kur mēs redzam nepraktisku stūri, interjera eksperts redz iespēju izgatavot personalizētu plauktiņu zobu birstēm un ziepēm. Ieguldot savā vannas istabā, mēs ieguldam savā labsajūtā.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir mājokļa eklektiskā telpa. Te, iespējams, drēgnos vakaros sprakšķ malka kamīnā. Viesistabā stāv TV, varbūt plašu atskaņotājs vai mūzikas atskaņošanas sistēma. Te varbūt ir stūra dīvāns, noklāts ar plediem un dekoratīviem spilveniem. Bieži sastopam arī kafijas galdiņu, uz kura stāv trauciņš ar ledenēm vai cepumiem. Viesistabu, iespējams, pieskandina klavieru skaņas, ja tajā atrodas arī klavieres. Šajā telpā katram mājokļa iemītniekam jājūtas ērti, atbrīvoti un mājīgi. Lai apvienotu mājinieku personības, viesistabā labi iederas iebūvētie skapji,  TV iekārtas, plauktu sistēmas – gan atvērtās, gan slēgtās. Viesistabas mēbeles ir kļuvušas elegentas un jau sen atkāpjas no klasisko sekciju tradīcijas. Mūsdienīga viesistaba ir funkcionāla, eleganta un mājīga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *