DAŽĀDI SUŠI PAR LABĀM CENĀM.

Pēdējos gados suši no netradicionāla austrumu ēdiena, noteikti ir kļuvis par normālu ikdienas ēdienkartes sastāvdaļu, līdz ar to dažāda stila suši restorāni, lielākajās Latvijas pilsētās, aug kā sēnes pēc lietus. Tā pat daudzi izvēlas sushi pagatavot arī mājās, un, kāpēc gan ne, ja lieveikalu plauktos ir atrodams viss vajadzīgais un arī nav vajadzīgs sekot speciālai receptei un sastāvdaļām var lietot sev tīkmas zivis un piedevas. Īsti sushi piekritēji zina, kas slēpjas zem parastam latvietim svešiem japāņu sushi tipa nosaukumiem, taču, ja arī nav īsti skaidrs, ko nozīmē Unagi maki vai kāda atšķirība starp Nigiri un Maki, katrs suši restorāns ēdienkartē noteikti ir pievienojis aprakstu par sastāvdaļām. Ieskaties sushibrothers piedāvājumā!

KO LIEK IEKŠĀ SUSHI?
Maldīgi uzskatīt, ka sushi ir tikai neliels zivs gabals ietīts rīsos un jūraszāļu lapā, jo patiesībā, tas ir veselīgs un arī garšīgs ēdiens ko mēdz pasniegt ar atšķirīgiem pildījumiem, pie tam, ēdams gan silts, gan auksts. Sushi noteikti ir ļoti viegli gatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai un sastāvdaļu sortiments, ko likt pildījumā, ir ļoti liela un noteikti pastāv iespējas improvizēt. Suši receptes ir ļoti vienkāršas un daudz no tām atrodamas arī tiešsaistē vai varētu smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai maki suši. Visvienkāršākie kā arī populārākie sushi, kurus arī noteikti ir visvieglāk gatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Suši rolliem rīsi var būt gan iekšpusē, gan ārpusē, tie var būt garnēti ar masago ikriem vai arī sēkliņām. Pēdējā laikā ļoti pieprasīti noteikti ir ceptie kā arī karstie rolli. Lai pagatavotu karstos sushi, būs nepieciešams rollu apcept tempuras mīklā vai servēt tos ar kausēto sieru. Suši ir draudzīgs ēdiens arī vegāniem kā arī veģetāriešiem. Šādos brīžos suši mēdz gatavot ar tofu kā arī dārzeņiem.

SUSHI PIEGĀDE RĪGĀ UN RAJONĀ.
Kad ļoti gribas sushi, bet nav vēlmes vai laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Lai pastāvīgajiem klientiem piedāvātu lielāku ēdienu izvēli un zemākas cenas, izplatīti kļūst sniegt vien piegādes servisa pakalpojumus, nevis apakalpot savus klientus ēšanai uz vietas. Suši seti kā arī dažādi akcijas piedāvājumi noteikti ir kļuvuši par klientu pieprasītāko izvēli. Sushi komplekti parasti piedāvā nobaudīt dažādus sushi veidus vienā reizē, par daudz zemāku cenu, kā pasūtot tos atsevišķi. Suši piegāde Rīgā kā arī citās lielākajās pilsētās, parasti ir par fiksētu cenu, un lieliem pasūtījumiem piegāde iespējama bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *