ATBILSTOŠI APKURES VEIDI

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tāpēc saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par piemērotu telpu sildīšanu savā mājoklī. Šādos gadījumos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apsildīšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot siltumu apkures sezonas sākumā. Bet, ja dzīvojat privātmājā, eksistē daudz un dažādi veidi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas mājas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts, pašā mājas viducī, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības situācijā ir iespējams mainīt telpu apsildes formu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājokļa vidū, lai tam var piekļūt ērti no katras telpas mājā un skurstenim pievienot krāsni vai arī kamīnu. Preču katalogs apskatāms šeit!

 

AR KO APSILDĪT PIRTI?

Mūsdienās ir iespējams uziet dažādus risinājumus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tālab, ekonomiski izdevīga alternatīva būtu krāsniņas, kamīni, granulu katli un tamlīdzīgi apkures risinājumi. Istabā sprakšķošs kamīns vai krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un arī  patīkamām emocijām. Nevajag uztraukties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt tepas interjēram. Tās lieliski pilda savu funkciju un arī  nav uzkrītošas. Piem., stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta izvēle lielām telpām, piem. viesistabām vai studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas būtu redzamas no ikvienas vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Ir opcija pasūtīt arī kamīnkrāsni, kurā ir iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums noteikti liksies viegli izmantojam visiem, kuriem patīk rosīties virtuvē. Loģiski, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai arī blakus telpām. Piemēram, ja esat pirts īpašnieks, ir vairāki veidi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu veidu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda vien saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas bieži tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un arī  malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī  gaumīga skandināvu vizuālā noformējuma.

 

Kā redzams, izvēles opciju telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai arī pietiks tikai ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar zinātājiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un arī  mājīgumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *