KAM PIEVĒRST UZMANĪBU, KAD PĒRKAT GALDU?

Pēc veicamajiem uzdevumiem ir salīdzinoši daudz galdu – piemēram, ēdamgaldi, datorgaldi un žurnālgaldi. Tiem ir konkrēti veicamie uzdevumi, taču ikdienā jau, protams, gadās tā, ka izmantojam šos galdus arī daudz kam citam – gadās, ka galds kļūst par mantu glabātuvi, citreiz tas noder ja pašiem mazākajiem nepieciešama vieta, kur paslēpties, un gadās arī tā, uz galda tiek pat sēdēts. Viens galds, bet tik daudz risinājumu, kā to izmantot!

Galdus var iedalīt pēc to galvenajiem uzdevumiem, bet tos var iedalīt arī pēc citām būtiskām pazīmēm – piemēram, pēc krāsas, materiāla, izmēra vai formas. Ir skaidrs, ka ne visas formas vai izmēri būs piemēroti visiem uzdevumiem, tāpēc, ja plānojat iegādāties galdu, sākumā vienmēr jāapsver, kuri konkrētie rādītāji katram galdu veidam ir paši būtiskākie. Piemēram, konferenču galdam noteikti svarīgākais radītājs būs tas, cik personu pie tā var sasēsties, turpretī žurnālgaldi ir vairāk kā vizuāls elements, kuram vajadzētu iekļauties telpas interjerā.

Dizainakresli.lv ir uzņēmums no Latvijas, tiecas apvienot pasaulē atzīta dizaina paraugus ar Latvijas mēbeļu kvalitāti. Te nopērkamos galdus var atšķirt pēc plūstošajām līnijām, kas pielāgojas visa veida telpām, un augstākajiem kvalitātes standartiem, kas nodrošina galdu izturību. Neapšaubāmi, pati svarīgākā no galda funkcijām ir saistīta tieši ar ēšanu pie galda. Mūsdienās, kad viss ir iekārtots tā, lai taupītu mūsu laiku, bet laika mums tik un tā nepietiek, kopīga pavakariņošana ļoti bieži ir vienīgais brīdis dienā, kad pabūt visiem kopā. Dizainakresli.lv.lv piedāvātie visi galdi ēdamistabai, kas ražoti no finiera, ir ļoti viegli, smalki un ergonomiski, tajā pašā laikā tie arī kalpos ilgi turklāt to kopšana ir ļoti parocīga.

Nenoliedzami, arī darbs ir svēra, kur galdam ir ļoti liela nozīme. Mūsdienās daudzu cilvēku darba diena paiet pie datora ekrāna, bet nekompetenti iekārtota darba vieta vai neērts galds strādāšanu strādāšanu padarīs par vistīrākajām mocībām. Tāpēc datorgalda izvēlei jāpievērš pienācīga uzmanība. Dizainakresli.lv piedāvā ASV dizainera Ērika Pfeifera (Eric Pfeiffer) radīto datorgaldu “Wave”, kas ir galvas tiesu pārāks par citiem galdiem vairāku īpaši pārdomātu elementu dēļ. Pirmkārt, am ir divi frēzējumi, pa kuriem aizvadīt vadus prom no galda virsmas. Otrkārt, datorgalda izliektā mala nodrošina ērtāku pozīciju jūsu rokai. Treškārt, uz galda virsmas ir paaugstinājums, kas izmantojams kā plauktiņš vai kā vieta monitoram, lai tas būtu ideālā leņķī. Datorgalds “Wave” izskatīsies labi, gan biroja telpās, gan mājās – tas ir pietiekami kompakts un vienkāršs, lai iederētos jebkur.

Mājaslapā dizanakresli.lv galdi ir sadalīti veselās 10 kategorijās, kas jau vien liecina par plašu izvēli, turklāt katrā no kategorijām ir pieejami vairāki modeļi. Un, pat ja modelis, kas jums patīk, ir tikai viens, to tik un tā vēl iespējams pielāgot dažādos veidos. Uzņēmuma darbinieki ir gudru un profesionāli – šī nebūs situācija, kur jūsu vēlmes iegādāties īpašu koka galdu vai ekstravagantu kafijas galdiņu tiks uztvertas ar smīnu vai nepatiku – dizainakresli.lv ciena ikviena klienta vēlmes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *